Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

Jednodenní chirurgie

V rámci jednodenní chirurgie můžeme operovat pacienty s křečovými žilami dolních končetin (zejména pacienti operovaní moderními miniinvazivními metodami), dále menší operační zákroky jakými jsou exstirpace kožních a podkožních patologických útvarů, a také řadu urologických operačních výkonů. Vždy záleží na posouzení lékařem a také na domluvě s pacientem.

Jednotka jednodenní chirurgie je umístěna v blízkosti operačních sálů a slouží zároveň jako dospávací pokoj po operačních výkonech. V programu jednodenní chirurgie ročně odoperujeme cca 250 -300 pacientů.


Jak operace v programu jednodenní chirurgie probíhá?

V ranních hodinách, po předchozím předoperačním vyšetření, budete přijati do Nemocnice Podlesí. Po operaci, která proběhne během dopoledne, budete dospávat na speciálním pokoji pod dohledem odborného personálu. Ještě téhož dne ve večerních hodinách po kontrole chirurgem a anesteziologem budete propuštěni domů k rodině. Můžete však kdykoliv změnit své rozhodnutí a nechat se hospitalizovat v nemocnici.

Jednodenní chirurgie spojuje vysoce profesionální lékařskou péči s psychologickým efektem snadnějšího a rychlejšího uzdravování ve "svém" prostředí.


Výhody jednodenní chirurgie

 1. Léčba v pohodlí domova
  to znamená, že nemusíte trávit zbytečný čas v nemocnici, zvykat si na cizí prostředí a podřizovat se nemocničnímu režimu.
 2. Minimalizace zásahů do Vašeho běžného života
 3. Rodinné zázemí 
  v naprosté většině případů urychluje léčbu a rekonvalescenci. Lásku a rodinnou péči nemocnice nahradit nedovede.
 4. Vysoce profesionální péče 
  operaci Vám provede tým zkušených chirurgů, který dlouhodobě spolupracuje s evropskými školícími centry v oblasti miniinvazivní chirurgie.
 5. Miniinvazivní chirurgické metody
  snižují zátěž organismu, zkracují dobu rekonvalescence a mají nepoměrně lepší kosmetický výsledek.
 6. Příjemné prostředí
  po dobu pobytu budete pro nás tou nejdůležitější osobou.
 7. Jistota
  budete vybaveni kontakty na bezplatnou telefonní linku. V případě jakýchkoliv komplikací je připraveno veškeré technické vybavení a vysoce kvalifikovaný personál pro zajištění případné hospitalizace.
 8. Bezpečnost
  rozumíme tím zázemí akreditované nemocnice, která se svými výsledky již léta řadí mezi nejprestižnější pracoviště v České republice.
zpět na úvodní stránku oddělení