Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

O nemocnici

Mise společnosti

Poskytujeme vysoce kvalitní specializovanou péči v léčbě kardiovaskulárních onemocnění. Jsme součástí sítě komplexních kardiovaskulárních center MZ ČR. Jsme plně akreditované a pravidelně reakreditované pracoviště, patřící mezi špičková centra v ČR.

Vize společnosti

Zaváděním nových a moderních způsobů léčby, zejména v oblastech katetrizační léčby kardiovaskulárních onemocnění a minimálně invazivních přístupů k léčbě, udržíme naše postavení špičkového centra v ČR a významného centra v Evropě.

Základem a pilířem společnosti jsou osobnosti s cílevědomým, přímým a motivovaným jednáním, kteří s plným nasazením určují odborný a personální směr vývoje společnosti a dosahují osobních a firemních cílů.

Ekonomická motivace a trvalé zvyšování kvality jsou nedílnou součástí práce ve společnosti.

Vaše spokojenost je naším cílem

Pacientovi, který je vyšetřován nebo léčen na některém z našich pracovišť zajišťujeme naprostou anonymitu, spolehlivost a bezpečnost prováděných zákroků.

Veškeré výkony jsou prováděny ve standardně vysoké odborné úrovni na nejmodernějším zdravotnickém zařízení. Na co sázíme i do budoucna, je nejen diagnostika, ale především okamžitá následná terapeutická intervence tak, aby pacient po opuštění našeho zařízení neodcházel se stanovenou diagnózou, ale s vyřešeným zdravotním problémem.

Požadavky kladené současně na podniky, nemocnice nevyjímaje, jsou stále komplexnější: tlak na náklady, konkurence, globalizace působí na mnoha úrovních. Zde jsou žádaní spolehliví partneři. Nabízíme Vám naši dlouholetou zkušenost, špičkové výsledky a know-how.