Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

O nemocnici

Výhody léčby v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí a.s.

Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s. - malé, vysoce specializované pracoviště zaměřené na problematiku kardiovaskulárních onemocnění

Malá nemocnice umožňuje velmi úzkou týmovou spolupráci, "domácí" prostředí pro pacienty a přímou komunikaci s odesílajícími lékaři.

Vše pod jednou střechou

Veškerá kardiovaskulární vyšetření i následnou léčbu provedeme na našem pracovišti (bez nutnosti odesílání do jiné nemocnice).

Komplexní zhodnocení stavu pacienta

Léčíme nemocného člověka, NE diagnózu. Např. kardiálně selhávajícího nemocného léčíme nejen na srdeční selhání, ale také posoudíme možnost revaskularizace, zhodnotíme arytmologicky apod.

Krátké čekací doby pacienta

Pokud pacient s onemocněním srdce potřebuje koronarografii, elektrofyziologiii nebo srdeční operaci, potřebuje ji rychle - často mu jde o život. Čekací doby na klíčová vyšetření či léčbu nepřekračují 4 týdny.

Kvalita péče garantovaná akreditací

Kvalita péče v Kardiovaskulárním centru byla potvrzena dne 12. září 2002, kdy Nemocnice Podlesí získala Certifikát o akreditaci, udělený Spojenou akreditační komisí ČR. Během podzimních měsíců 2005, 2008, 2011, 2014 a 2017 prošla náročným reakreditačním procesem a akreditaci znovu obhájila.

Vysoce individuální přístup a maximální informovanost nemocných

Plně a srozumitelně informovaný nemocný, který ví vše o stavu svého onemocnění, prognóze, přínosech i rizicích doporučené terapie, je základním kamenem úspěchu léčby.