Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování kolektivu CHIRURGIE I.

24.5.2023

Dobrý den,
dne 16. 5. až 19. 5. 2023 jsem byl hospitalizován na oddělení Chir. 1 s plánovanou operací žlučníku. Tímto bych chtěl poděkovat operačnímu týmu a všem lékařům a zdravotním sestřičkám ve všech směnách na tomto oddělení. Byl jsem nadmíru spokojen s přístupem lékařů, sestřiček a ostatního personálu.
Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji mnoho úspěchů do další práce.

S pozdravem
E. Balint, Havířov


Poděkování MUDr. Novosadovi

19.4.2023

Dobrý den,
chtěli bychom touto formou poděkovat MUDr. Jiřímu Novosadovi za vedení operace, kterou našemu tatínkovi, dědečkovi a manželovi, panu Vladimíru Snášelovi, "opravil" srdíčko a vrátil jej tak zpátky do života. Je mnoho lidí, kteří "něco" umí. "Něco" umět a pomoci tím druhému, je dobrý skutek. Umět "něco výjimečného" a prodloužit tím člověku život, to je zázrak. 
Vy jste, pane doktore, něco výjimečného udělal a prodloužil tím život dobrému člověku. Člověku, kterého milujeme. To je věc, kterou Vám celá naše rodina nikdy nezapomene, stejně jako Vaše jméno. Děkujeme Vám z celého srdce.

rodina Snášelova

 

 


Poděkování týmu kardiochirugie RES

17.1.2023

Dobrý den,
dnes je to rok, kdy se dá říct, že jsem se znova narodil. Byl mi proveden trojitý bypass. Chtěl bych poděkovat operujícím, MUDr. Davidu Vicianovi, MUDr. Filipu Glacovi, anesteziologovi MUDr. Leo Derychovi, anesteziologické sestřičce Marcele Czernekové a Adamu Kubiczkovi za odvedenou práci. Stejně tak celému personálu, který se o mě celou dobu pobytu v nemocnici staral. Byť se jednalo o operaci, dnes můžu hovořit o příjemném pobytu a zacházení. Zvláště v dnešní době, kdy si lidé málo váží toho, co se děje okolo nich. Z titulu zdravotní péče jsem nesmírně rád, že žiju v této zemi, která má tak schopné lékaře a personál, který přináší denně do života lidí tolik světla. Ještě jednou díky a klobouk dolů před Vámi.

S úctou,
A. Stankuš


Poděkování kolektivu chirurgie

12.12.2022

Vážený p. primáři,

chci jen krátce poděkovat všemu personálu za profesionalitu a velmi příjemný a lidský přístup k pacientům. Byl jsem na vašem oddělení několikrát a mám potřebu poděkovat za příkladnou ochotu a příjemné prostředí, které váš personál pacientům vytváří.
Ještě jednou všem děkuji,

s pozdravem příjemných svátků

K. Janík, Karviná


Poděkování MUDr. Novosadovi, kolektivu KCH RES a personálu nemocnice

9.11.2022

Dobrý den,

Dne 7. 10. 2022 jsem byl rychlou záchrannou službou převezen v umělém spánku z nemocnice ve Frýdku-Místku do nemocnice Třinec-Podlesí na anesteziologicko resustitační oddělení. Po několika dnech jsem byl přeložen na koronární jednotku a pak na koronární oddělení II. Tam jsem ve vážném stavu čekal, až se můj stav natolik zlepší, abych mohl podstoupit operaci srdeční chlopně. K té došlo 1. 11. 2022 pod vedením MUDr. Jiřího Novosada a jeho týmu. Dne 8. 11. 2022 jsem byl po zdárné rekonvalescenci propuštěn do domácího léčení.
Na propouštěcí zprávě jsem zjistil, kdo prováděl a vedl mou operaci. Chtěl jsem panu doktorovi Novosadovi poděkovat, ale bylo mi řečeno, že má momentálně volno a v nemocnici není.
Chtěl bych Vás tímto požádat, zdali byste panu doktoru Novosadovi, panu doktoru Janíkovi, panu doktoru Bílkovi, sestřičce Czernekové, paní Kaszperydesové a panu Stebelovi mohli vyjádřit moje poděkování a velký respekt za jejich výkon.
Jelikož jsem od přijetí až po propuštění prošel několika odděleními a různými pracovišti, chtěl bych také vyjádřit dík a obdiv všem lékařům, sestřičkám a ošetřovatelkám, kteří se po celou dobu mé hospitalizace o mně starali. Vaše nemocnice má vysoké renomé a dnes chápu proč. Velmi si vážím Vaší práce. Nejen proto, že jste mi zachránili život, ale na vlastní oči jsem se přesvědčil, že zachraňujete zdraví a životy mnoha dalším pacientům s podobnými problémy.
Byl bych velice rád, pokud byste toto mé přání všem zmiňovaným předali.

S velkou úctou,

D. Malík


Poděkování vedení a personálu nemocnice

9.9.2022

Dobrý den,

chtěla bych všem velmi poděkovat za úžasnou péči o mého otce Jaromíra Horáka (ročník 1940), který byl u Vás v Třinci na vyšetření dne 1. 9. 2022. Z každého vyšetření ve zdravotnických zařízeních odcházíme velmi zklamaní z chování personálu, kdy jasně dávají najevo, díky věku otce, odepsání pacienta aniž by znali zdravotní stav, a tím i přístup k němu samotnému jako k člověku. Bohužel mám tyto nepříjemné zkušenosti i já, i když jsem ročník 1969, nebo má dcera, ročník 1987.
Vaše chování ve Vašem zařízení dle sdělení mého otce bylo úžasné, příjemné, vše probíhalo s příjemným a profesionalním vystupováním všeho personálu včetně odvozu řidiče domů.
Vrátila se nám víra, že nejsme jen kus, nebo číslo, ale lidé. Sama pracuji s lidmi a vím, že pochval chodí velmi skromně. Je takovým smutným zvykem, že stížnosti se píši zřejmě lépe, proto zřejmě chodí častěji. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a jsme moc rádi, že jsme mohli využít Vaše zařízení. Přejeme všem pevné zdraví.


I. Mlčochová, Litovel


Poděkování prim. MUDr. Škňouřilovi, Ph.D. a týmu kardiologie

5.9.2022

Vážený pane primáři,
chtěla bych Vám i celému Vašemu týmu lékařů a sestřiček velice poděkovat za péči, které se dostalo mé mamince Valerii Ochodkové (nar. 1934) v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí. Mamince byl vpraven 15. 8. kardiostimulátor a zotavuje se po zákroku, který jí vrátil kvalitu života.
Přeji Vám i celému Vašemu kolektivu mnoho spokojených pacientů, kterým svou vysoce profesionální prací vracíte to nejdůležitější v životě – zdraví.

S pozdravem
Ing. K. Bončková
 


Poděkování oddělení kardiologie - koronární jednotka

3.9.2022

Dobrý den,
chtěl bych tímto upřímně poděkovat všem lékařům a sestřičkám z koronární jednotky.

Svým profesionálním, ale i lidským a empatickým přístupem ke mně, po dobu mé hospitalizace v červenci 2022 na vašem oddělení, mně pomohli se vrátit zpět do života.
Všem vám velké díky za to, že již opět můžu pomalu najíždět další kilometry na kole a těšit se z naší malé vnučky.

S pozdravem
J.K., Ostrava


Poděkování týmu chirurgie I.

28.8.2022

Dobrý den,
zasílám obrovské poděkování všem sestřičkám, lékařům i pomocnému personálu prvního chirurgického oddělení, kteří mi během mé krátké hospitalizace věnovali svou péči. Byl jsem ohromen vstřícností a pohodovou atmosférou, která na oddělení panovala a jsem přesvědčen, že nešlo o ojedinělý jev. Souhra, profesionalita, erudice a pohoda na oddělení zaslouží ocenění nejen mé, ale i všech ostatních pacientů. Ještě jednou převelice děkuji děvčatům ve všech směnách a přeji jim všechno dobré do dalších dní.

S úctou
B. Hartl 

Poděkování kolektivu kardiologie a kardiochirurgie

22.8.2022

Dobrý den,
před šesti měsíci jsem podstoupila operaci srdce a chci proto touto cestou poděkovat všem co se po dobu hospitalizace o mě starali. Velký dík patří MUDr. Urbanovi za úspěšně provedenou operaci a jeho laskavý přístup k pacientům. Zároveň chci poděkovat MUDr. Kubišové, která mi zajišťovala nezbytná vyšetření před operací.

Ještě jednou moc děkuji,
A. Adamiecová


Poděkování MUDr. Králikovi - neurologie

16.7.2022

Dobrý den,
ráda bych poděkovala MUDr. Králikovi z ambulance neurologie za vstřícnost, je to opravdu milý lékař.

S pozdravem,
E. Majtánová

 


Poděkování oddělení ARO a chirurgie

13.7.2022

Dobrý den,
ráda bych dodatečně moc poděkovala celému personálu jak ARO oddělení, tak chirurgii, za naprosto profesionální a vstřícný přístup po celou dobu mé hospitalizace. Výsledek zákroku, jež se provedl, je naprosto skvělý, ani náznak jakéhokoliv opětovného projevu.

S přáním hezkého dne,
K. Vojtasíková     


Poděkování MUDr. Bulejčíkovi

9.7.2022

Ráda bych veřejně velmi poděkovala MUDr. Jánu Bulejčíkovi za veškerou lékařskou péči, kterou mi věnoval. Od prvotní konzultace mého zdravotního stavu až do pooperační péče byl jeho přístup naprosto profesionální, srozumitelný a lidský. Přes náročnost operace (a následně i reoperace) tumoru karotického glomu výsledek pod jeho vedením dopadl skvěle. Je to rozhodně odborník na svém místě.

Stejně tak velké díky patří i celému personálu chirurgického a pooperačního oddělení Vaší nemocnice.

S úctou,
M. Nosková


Poděkování týmu jednodenní kardiologie

7.7.2022

Dobrý den,
chci velice poděkovat celému týmu na jednodenní kardiologii v čele se zástupcem primáře MUDr. Janem Indrákem. Včera, to jest 28.06.2022, jsem podstoupila zcela poprvé ve svém životě koronarografii a byla jsem až nezdravě vystresovaná. Velmi si vážím, že jste byli ke mě empatičtí, milí, vše trpělivě vysvětlovali, uklidňovali mě a odpovídali na mé dotazy a to vždy s úsměvem. Děkuji za Vaši starostlivost a obětavost. Velice si toho vážím. Jste "zlatíčka", celý tým od příjmu až po sál.

S úctou,
L. Šántová

 

 


Poděkování týmu chirurgie I.

30.6.2022

Pokoj č. 2 by rád tímto poděkoval za velmi ochotnou a profesionální práci celému kolektivu oddělení CHIRURGIE I.
Počínaje lékařským týmem až po vynikající práci všech sestřiček a ošetřovatelek. Zmiňujeme paní Olgu Ćmielovou, která si naše poděkování zaslouží především!

Všem zasíláme velkou pochvalu,

s úctou

F. Fusek, J. Přadka, V. Ondruch

 


Poděkování Centru cévní a miniinvazivní chirurgie a celé nemocnici

15.6.2022

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou vyjádřit velkou pochvalu a poděkování oddělení "Centrum cévní a miniinvazivní chirurgie" ve Vaši nemocnici Agel, Třinec-Podlesí a.s., a to lékařům, zdravotním sestrám, a dalšímu ošetřujícímu personálu, za profesionální péči o pacienta. Celý tým přispívá nejen k dobrému image, ale také k vytvoření příjemné atmosféry a následné rekonvalescenci pacientů.
Zvláštní pochvalu bych chtěl vyjádřit ošetřujícímu a operujícímu lékaři MUDr. Josefu Matlochovi, zástupci primáře pro břišní a miniinvazivní chirurgii, a to za velmi profesionální a současně lidský a citlivý přístup a to nejen v předoperačním, ale také v pooperačním období.
Pochvalu vyjadřuji i anesteziologickému (vč. ambulantnímu), odběrovému, EKG i příjmovému oddělení.
Dokážou i v tak náročných podmínkách rychle provádět vyšetření pacienta a být velmi pružní při vzniku nenadálých situací.
Pochvala přináleží rovněž celé nemocnici, která patří k těm, která je ochotná respektovat přání pacienta a to i v otázce bezkrevní léčby a operačních postupů s těmito výkony spojenými. Přál bych si, aby bylo více zdravotnických zařízení, která by projevovala stejné možnosti a přístup k pacientům tak, jak je to prováděno v praxi ve Vašem zdravotnickém zařízení.
Pochvala patří i těm, kteří zajišťují stravování pacientů a to velmi chutnými pokrmy.

Budu Vám vděčný za předání pochvaly těm, kterým to rozhodně patří.

S vřelým pozdravem
J. Šmuch


Poděkování kolektivu chirurgie I.

10.6.2022

Děkuji za skvělou péči o mého manžela Jana Přadku.
Byl velice dojat tím, jak jste se s ním všichni přišli rozloučit, když ho převáželi do Frýdecké nemocnice. Povzbudilo ho to, že vám na něm záleží a o to více se teď usiluje při osamostatnění a rehabilitaci. Pomohli jste tím nejen jemu, ale i mně a jeho dětem, když vidíme jeho chuť do života.
Děkuji vám za něho, za sebe i za celou rodinu.
Přejeme celému kolektivu hodně elánu do další práce.

J. Duží


Poděkování týmu kardiochirurgie

28.3.2022

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu oddělení kardiochirurgie Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí za příkladnou péči během mé hospitalizace ve dnech 9. – 18. března 2022 v souvislosti s náročnou operaci srdce při realizaci 3 bypassů a výměně aortální chlopně. Děkuji operatérovi MUDr. Urbanovi, ošetřujícímu a propouštěcímu lékaři MUDr. Janíkovi, jakož i všem dalším lékařům, zdravotním sestrám (a bratrovi), ošetřovatelkám a celému personálu na oddělení pooperační péče a na lůžkovém oddělení kardiochirurgie.

Vysoce jsem hodnotil nejen profesionalitu a odbornost ošetřujícího personálu, ale i laskavý a lidský přístup k pacientům, a to i ve složitém covidovém období.  Oceňoval  jsem velmi i dobrou týmovou spolupráci mezi lékaři, staršími a mladšími sestrami i ošetřovatelkami a pomocným personálem na oddělení kardiochirurgie, a to včetně spolupráce s navazujícími pracovišti při provádění  odborných vyšetření (RTG, ECHO, ultrazvuk).

Do budoucna přeji celému oddělení kardiochirurgie hodně úspěchů při jejich náročné a zodpovědné práci i mnoho dalších spokojených pacientů.

S pozdravem

Ing. Jan Guňka


Poděkování kolektivu chirurgie 2 a příjmovému oddělení

10.1.2022

Vážený pane primáři,

dovolte mi, abych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovala za veškerou péči, vlídnost a profesionální přístup, kterého se mi dostalo ze strany personálu oddělení chirurgie II., na kterém jsem byla, z důvodu silného zánětu, hospitalizována ve dnech od 24.- 27.12.2021.
Mé poděkování patří jak zdravotní sestře tak i lékaři, kteří mě na Štědrý den, ve večerních hodinách, vyšetřovali na příjmovém oddělení, stejně tak i všem lékařům a zdravotníkům, kteří se o mě starali na oddělení chirurgie po celou dobu mého neplánovaného vánočního „pobytu“.
Profesionalita Vašeho týmu, klid a jistota v rozhodování, spojená s úsměvem na tváři a tak potřebným uklidněním je to, co pacient ve složitých chvílích nejvíce potřebuje. Byla jsem přístupem a chováním všech opravdu velmi mile překvapena a potěšena.
Ještě jednou prosím, přijměte mé upřímné poděkování za Vaši tak potřebnou a nesmírně náročnou práci a čas, který věnujete nám všem.

Ráda bych Vám a celému Vašemu týmu popřála příjemný, zdravý a pohodový nový rok a jen samé milé a poslušné pacienty.

S úctou
Karin Walach


Poděkování kolektivu kardiologické ambulance

22.12.2021

Rád bych popřál celému kolektivu kardiologické ambulance Nemocnice AGEL v Třinci-Podlesí příjemné prožití svátků Vánoc a všem především hodně zdraví v novém roce. Moc děkuji za dosavadní péči!

S pozdravem,

Ing. L. Pazdera, CSc. 


Poděkování kardiologickému oddělení I. a kardiologickému oddělení II.

13.12.2021

Chci touto cestou poděkovat a pochválit oddělení kardiologie 1 a kardiologie 2. za profesionální postoj lékařů. Děkuji zdravotním sestrám za úsměv na tváři, ochotu a velmi milý přístup. Pan primář MUDr. Škňouřil může být pyšný na tato oddělení.
Přeji mnoho sil ve Vaší těžké práci.

E. Konečná


Poděkování MUDr. Urbanovi a týmu kardiochirurgie

12.12.2021

Před rokem jsem byl u Vás na "Go pumpy", moc rád vzpomínám na výborný a úžasný personál. Děkuji MUDr. Urbanovi a celému "servisnímu" kardiochirurgickému týmu od sestřiček až po skvělou kuchyň. Ještě jednou moc děkuji všem.

S pozdravem
J. Mrovec (
revize a servis kotlů)

 


Poděkování týmu kardiologie II.

11.12.2021

Dobrý den,
dne 7. 12. 2021 jsem podstoupil katetrizační ablaci a 8.12. jsem už byl propuštěn domů. Tímto bych chtěl poděkovat všem sestrám a pracovníkům kardiologického oddělení II. za vynikající práci a přístup k pacientům.
Velké díky patří MUDr. Radku Neuwirthovi a jeho operačnímu týmu. Před zákrokem jsem měl obavy, jakmile jsem však uviděl profesionalitu a usměvy v očích celého týmu, uklidnilo mě to víc než nějaké sedativum.
Vše dopadlo výborně, cítim se skvěle.
Ještě jednou VŠEM velké díky, přeji hezké vánoce a mnoho úspěchů v novém roce.
Jste nemocnice č.1.

E. Balint


Poděkování kolektivu kardiologie II

9.12.2021

Vážený pane primáři,
z celého srdce děkuji touto cestou Vám i celému týmu lékařů a sester za pomoc a obětavou péči, kterou jste zahrnuli mou maminku, Hildegardu Damkovou, po dobu jejího nedávného pobytu na Vašem oddělení Kardiologie II.

S úctou a přáním zdravých, šťastných a úspěšných dnů,
 
D. Mitrengová
Bystřice

Poděkování kolektivu chirurgie

8.12.2021

Vážený pane primáři,
chtěla bych touto cestou vřele poděkovat Vám i celému týmu lékařů a sester za obětavou péči, kterou jste věnovali mé mamince, Hildegardě Damkové, po dobu její nedávné léčby na Vašem oddělení Chirurgie I.

S úctou a přáním zdravých, šťastných a úspěšných dnů,
 
D. Mitrengová
Bystřice

Poděkování MUDr. Matlochovi, MUDr. Říhovi a kolektivu chirurgie

15.11.2021

Dobrý den,
dne 20. 10. 2021 jsem byl operován ve vaší nemocnici a dovoluji si poděkovat za vynikající péči celému kolektivu a zvlášť skvělým lékařům MUDr. J. Matlochovi a MUDr. D. Říhovi. Pracuji ve zdravotnictví přes 40 let a s takovou péčí jsem se dosud nesetkal. Děkuji za vše a držím palce ať se dál daří.

MUDr. M. Vůjtěch


Poděkování příjmové a cévní ambulanci a chirurgickému oddělení

4.11.2021

Dobrý den,
chci poděkovat za citlivý a profesionální přístup od příjmové ambulance až k samotnému zákroku na cévním a chirurgickém oddělení 1. Jste super ♥.

E. Barbíriková


Pochvala arytmologické ambulanci

11.10.2021

Tímto e-mailem bych chtěl pochválit Váš celý tým arytmologické ambulance. Měl jsem zde několik vyšetření a konzultací a musím uznat, že tak vstřícnou péči jsem nikde jinde nepoznal. Od doktorů Raniče, Szmeka až po všechny sestry na EKG, HUTT testu, Ergometrii, EKG holteru, recepci atd. Všude milý přístup a ochota. Návštěva nemocnice je ze své podstaty nepříjemná záležitost, ale Vaše nemocnice dělá vše pro maximální ulehčení tohoto stresu. Ještě jednou děkuji.

M. Cuper
Albrechtice


Poděkování MUDr. Chovančíkovi, Ph.D. a týmu kardiologie

12.7.2021

Dobrý den,
dne 8. 6. 2021 mi byla provedena ve Vaší nemocnici katetrová ablace srdečních aritmií. Chtěl bych ještě jednou poděkovat touto cestou MUDr. Chovančíkovi, Ph.D. a celému týmu zdravotníků, kteří se o mě během zákroku i po něm starali. Profesionální a lidský přístup všech, počínaje přijmovou recepcí, lékařů, sester, uklízeček a celého týmu nemocnice ve mě zanechal jen ty nejlepší vzpomínky. Nemocnice je právem nazývaná jako špičková v republice.
Také bych chtěl touto cestou poděkovat i MUDr. Janu Indrákovi, který mi byl oporou a uklidnil mne před operací.
Měl jsem z ní velké obavy. Dnes však mohu ubezpečit, že byly zbytečné!!!.

Děkuji,
P. Sopka


Poděkování MUDr. Pavlu Klusovi a kolektivu OKB

7.7.2021

Ráda bych touto cestou vyjádřila vděk panu doktorovi MUDr. Pavlu Klusovi z lipidové poradny za příkladnou zdravotní péči péči o mou osobu. Je velmi erudovaný, zdvořilý, příjemného vystupování, s vysokou mírou empatie. Po veškerých vyšetřeních mi velmi lidsky, trpělivě a podrobně vysvětluje závěry vyšetření, navrhuje medikaci.
Mám také osobní velmi dobré zkušenosti se setřičkami při odběru krve. Kdykoliv příjdu do Vaší nemocnice, setkávám se s milými profesionály, kteří ochotně plní své pracovní povinnosti ve prospěch pacienta.
Napadla mne myšlenka, že by nemocnice plným právem mohla mít v logu místo Agel slovo Angel (anděl).

Mgr. M. Břenková
Havířov


Poděkování týmu jednodenní kardiologie

21.6.2021

Vážení pracovníci Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí,

16. 6. 2021 jsem byla na oddělení jednodenní kardiologie na koronarografii. Od začátku až do konce jsem se ve Vaší nemocnici setkala s tak úžasným jednáním a péčí, že mi to nedá a musím Vám vyjádřit velikou pochvalu za záslužnou a nelehkou práci a krásný přístup k pacientům i vysokou úroveň poskytované péče.
Přeji Vám hodně pracovních úspěchů, spokojené pacienty a ať se vše daří i nadále!
 
Ing. E. Šodková
Čeladná 

Poděkování týmu kardiologie 1

16.6.2021

Milé sestřičky!

Chci poděkovat za Vaši skvělou péči,
neboť úsměv na Vašich tvářích léčí.

S Vaší péčí se pacienti cítí lépe,
mají pocit štěstí, srdíčko radostí jim tepe.

Co více Vám psát, ať každý pacient Vás má rád.
Ať se na Vás těší, bez Vaší péče to bývá těžší.

Na památku věnuje
M. Latka 


Poděkování kolektivu kardiologie 2

14.6.2021
Dobrý den,
tento týden jsem u vás podstoupil ablaci srdce. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se o mne starali. Péče všech sester, ošetřovatelek a MUDr. Mikušové je obdivuhodná. Díky za to! 

S pozdravem,
P. Černoch

Poděkování týmu kardiochirurgie

10.5.2021

Vážení,
dne 7. dubna 2021 jsem byla přijata na Vaše oddělení za účelem náhrady aortální chlopně. Dnes už jsem po úspěšném zákroku doma, ale cítím potřebu vyjádřit se k Vaší práci.
Byla jsem překvapena vysokou profesionalitou, jednáním s pacienty, ochotou a neuvěřitelně lidským přístupem všech lékařů i sester, včetně pomocného personálu, kteří mi byli i v těžkých chvílích oporou. Cítila jsem se ve Vaší péči bezpečně a všichni navždy zůstanete v mých vzpomínkách jako skuteční profesionálové po všech stránkách.
Ještě jednou Vám za všechno děkuji.

Přeji Vám mnoho spokojenosti a stejně vděčných pacientů jako jsem já.
S úctou
H. Višnická

Poděkování oddělení kardiologie 2

29.3.2021

Dobrý den,
velmi děkuji za krásnou péči na kardiologii II.
Dne 23. března jsem byla u Vás na zákroku a jsem opravdu nadmíru spokojená. Doktor odvedl skvělou práci. Skvělé sestry mi velmi pomáhaly vše zvládnout a podporovaly mě po celou dobu zákroku. Sestry na lůžkovém oddělení se o mě staraly jako o miminko. I paní uklízečka byla velmi ohleduplná.
Všechna čest celému oddělení. Těch 400 km tam a zpět za to stálo.

Srdečně zdraví,
Zukalová


Poděkování MUDr. Szkatulové a kolektivu neurologie

25.3.2021

Vážený pane řediteli, milé vedení nemocnice "Agel" v Třinci,

ačkoliv je těžká doba covidu, všude kolem chodí lidé zahaleni v roušce, bez veselého úsměvu, pozdrav téměř neslyšíte, přesto Vám, respektive dvěma ženám, Vašim zaměstnancům, chci tímto velice poděkovat.
Jsem maminkou Vaší zdravotní sestry, tč. na MD - pí Michaely Kropové, babičkou 1. trojčat 2020, nad kterými držíte ochrannou ruku.
Bohužel, díky zavřeným základním školám i MŠ a každodennímu několikahodinovému sezení a psaní e-mailů (často do půlnoci) a denní výuce malých dětí na dálku, přes PC, mě postihl po 5 měsících silný zánět sedacího nervu a blok krční páteře. Pro celodenní bolesti v noze jsem byla nucena vyhledat lékaře, nemohla jsem už téměř chodit a unést miminka byl skoro nadlidský výkon.
Jsem lektorkou společenských tanců, tudíž pravidelný pohyb a běhání mi vyhovuje, dělá radost, ale zákaz všech aktivit mi ublížil.
Tímto tedy 1000x děkuji paní MUDr. Irence Škatulové za to, že mě nenechala čekat až do srpna, vyšetřila mě a předepsala patřičné terapie (parafín, elektroléčbu i rehabilitace, plus magnetickou rezonanci, terapie v místě bydliště). Zároveň patří obrovský dík Vaší fyzioterapeutce, paní Monice Heczkové, která o mě pečuje právě v Jablunkově. Je to další "anděl". Tato drobná, milá paní dělá pro pacienty nemožné.
Ví přesně kde chytit, zmáčknout, natáhnout, aby zmírnila a uvolnila bolest.

Proto chci oběma ženám prostřednictvím vedení mockrát poděkovat a věřím, že za svou práci budou mile ohodnoceny, třeba i příjemnou relaxační masáží, kterou by si jistě také zasloužily!

Kéž by doba roušek už všem skončila, kéž by takových "andělů" mezi námi bylo více!

S úctou ke všem, kteří pomáhají od srdce a takto se starají o své pacienty i nejbližší.

Mgr. Hana Legierská


Poděkování MUDr. Matlochovi a týmu Chirurgie 1.

12.3.2021

Vážený pane doktore,
chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vám i celému týmu oddělení Chirurgie I. ve Vaší nemocnici za vysoce profesionální a lidský přístup, který jsem vnímal od prvního setkání s Vámi  12. 1. 2021, přes různá vyšetření 9. 2. 2021 až po samotnou hospitalizaci od 25. 2. do 28. 2. 2021.
V pátek  26. 2. 2021 jsem podstoupil laparoskopickou plastiku tříselné kýly, která díky Vám dopadla velmi dobře. Zejména si velmi vážím Vašeho vstřícného přístupu k pacientům, kteří požadují bezkrevní léčbu.
Oceňuji, že Vaše nemocnice má pro takové případy vypracované „Dříve vyslovené přání pro bezkrevní postup", který zjednodušuje příjem pacientů z řad svědků Jehovových a dodává pocit jistoty, že bude respektováno jejich přání.
Vážím si také Vaší odborné a namáhavé práce v dnešní náročné Covidové době. Vyřiďte prosím poděkování také Vašim kolegům a sestřičkám.
 

S přáním mnoha úspěchů v pracovním i osobním životě.

Srdečně zdraví,
Z. Dobeš
 

 


Poděkování kardiologickému týmu

3.3.2021

Vážení,
dne 27. 2. 2021 slavíme první výročí, kdy jste úspěšně operovali a tím zachránili život mého milovaného muže, pana Zdeňka Stehlíka z Břeclavi, který k Vám byl přivezen přímo z lyžařské sjezdovky s akutním infarktem myokardu. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu, nejen lékařů, ale i ostatních zdravotníků z oddělení kardiologie, že díky nim dostal další šanci. „Druhý život totiž začíná ve chvíli, kdy si uvědomíte, že máte jen jeden.“
Ještě jednou srdečně děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

S úctou a vděčností,
I. Uhrová, Břeclav

 


Poděkování prim. MUDr. Brannemu a MUDr. Strelbytskemu

15.2.2021

Dobrý den,
velmi oceňujeme práci Vašich lékařů, jmenovitě - pan primář Branny a ošetřující lékař Dr. Strelbytskyy, s úctou k jejich práci, jejich péče je otázkou profesionální cti.
Děkuji za péči o mou kamarádku paní Haladovou.

Vážím si Vás,
M. Turčeková


Poděkování sestřičce E. Bartulcové

12.2.2021

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat paní sestřičce Evě Bartulcové z infuzní stanice za vysoce profesionální přístup a vysoce kvalitní práci.

Děkuji, spokojený pacient

J.G.


Poděkování kardiologickému oddělení

26.1.2021

Vážený pane řediteli,
ve dnech 06.- 07. ledna t.r. jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na kardiologickém oddělení za účelem provedení koronarografie, kterou provedl MUDr. Jindřich Černý. Chci touto cestou panu doktorovi poděkovat za provedení úspěšného zákroku.
Po následném přemístění na JlP - oddělení primáře MUDr. Libora Škňouřila Ph.D., chci poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Markovi Palowskému a všem sestřičkám tohoto oddělení za starostlivost a mimořádnou péči po dobu mé hospitalizace.
Tlumočte, prosím, mé poděkování i MUDr. Kataríně Kubišové za přípravu a koordinaci mého vyšetření a organizaci následné hospitalizace.
Vážím si náročné práce všech lékařů, sestřiček i ostatního personálu, kteří v době koronavirové krize obětavě plní své náročné povinnosti.

Mnohokrát děkuji, s úctou

Emil Brzuchanski


Poděkování za záchranu života

25.11.2020

Neznám jména svých zachránců. Dne 13. 11. 2020, tj. v pátek, byla u vás operovaná jedna vozíčkářka z Kopřivnice.
Implantace kardiostimulátoru. Všem andělům děkuji, život je krásný a já si ho teď užívám díky Vám.

A. Zrůnková


Poděkování kolektivu chirurgie

4.11.2020

Vážená pí staniční, pí Kadlubcová,

dovoluji si touto cestou poděkovat Vám a celému oddělení Chirurgie I. za báječný lidský a profesionální přístup, kterým jste mne všichni zahrnovali při mé nečekané déletrvající hospitalizaci po operaci varixů obou DK (cca 6. - 20. 10. 2020).

Děkuji všem milým a ochotným ošetřovatelkám, příjemným a vysmátým sestřičkám (vzpomínám na Lenku Bubíkovou) a také lékařům (v popředí MUDr. Buršovi, který mě operoval a ještě stále mě má ve své ambulantní péči).

Nemohu také nezmínit všechny milé zdravotníky z Třince-Podlesí, od příjmu až po operační sály i s jejich předsálím. Bylo mi u vás na oddělení dobře ve všech směrech (i přes mé nečekané  zdravotní problémy), a proto se budu o vašem oddělení všude zmiňovat jen v těch nejlepších superlativech nejen jako klient, ale také jako zdravotník, který poznal zdravotnickou stránku i z té druhé strany.

Ještě jednou vám všem děkuji za péči.
 

Alena  Klezlová
(ošetřovatelka, dětské odd. v NNJ)

 


Poděkování kolektivu ARO

3.11.2020

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat především za lidský přístup celému oddělení ARO, děkuju s celou rodinnou za pochopení, vstřícnost a pomoc v těžkých chvílích. Děkujeme za péči o všechny covidové pacienty, všechen presonál má náš neskutečný obdiv! Vážíme si Vaší práce!

S úctou, rodina pana Guziura (Aneta a David Novotní)


Poděkování prim. MUDr. Ryškové a týmu RHB

5.10.2020

Dobrý den,
chtěla bych touto formou poděkovat paní primářce MUDr. Ryškové Barboře a paní fyzioterapeutce Bc. Tomankové Anně za ochotu věnovat se pacientovi s maximální péčí. Moc si tohoto lidského a profesionálního přístupu vážím.

S úctou
Eva Bocková

 


Poděkování týmu chirurgie

1.10.2020

Dobrý den,
patří Vám nekonečné poděkování úplně za vše, co jste pro mou maminku Agátu Recmanovou za ta léta udělali. Naposledy jste jí zachránili nohu před skoro jistou amputací v naší domovské nemocnici... O vstřícném a lidském přístupu ani nemluvě. Ještě jednou tisíceré díky celému týmu Vašich jedinečných odborníků.

Ivana Pavlíková


Poděkování prim. MUDr. Blahovi, týmu chirurgie a příjmového oddělení

29.9.2020

Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala celému operačnímu týmu, zejména panu primáři MUDr. Blahovi, za profesionální a lidský přístup při mé operaci tumoru glomus caroticum. Děkuji i všem sestřičkám jak na příjmu tak i na oddělení, které se vzorně starají o pacienty.

Děkuji,
Ludmila Fiedlerová


Poděkování týmu kardiochirurgie

22.9.2020

Dobrý den,
jménem svého tatínka, pana Stanislava Borského, bych vás ráda poprosila o možnost poděkování celému oddělení kardiochirurgie pod vedením pana primáře MUDr. Branneho, za kvalitní péči a lidský přístup. Tatínek byl minulý týden operován a již je v domácí péči.

Děkuji a přeji hezký den,

Juhaščíková Darja


Poděkování Dr. Dmytro Glebovi a celému týmu oddělení cévní a miniinvazní chirurgie včetně personálu oddělení ARO

9.9.2020

Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila poděkování celému operačnímu týmu za profesionální a lidský přístup při dvou operacích, nejprve krkavice s následnou náročnou operací dvojitého bypassu obou nohou u mého manžela. Celý tým vrátil mého manžela do života a umožnil mu znovu chodit. Moc oba děkujeme a přejeme celému týmu i všem sestřičkám mnoho zdraví a hodně spokojených pacientů.

S úctou

Martina a Jan Malyszovi
 


Poděkování MUDr. Indrákovi

26.7.2020

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou vyjádřit vysokou úroveň spokojenosti s postupem a přístupem k pacientům MUDr. Jana Indráka.

Můj názor je na základě tříletého kontaktu s tímto panem doktorem. Je to profesionál s lidským a kvalifikovaným lékařským přístupem k pacientům.

Jeho hodnocení a závěry stanovené v léčbě nemají chybu. Dodržuji to, co mi pan doktor stanovil. Výsledky mám lepší než před třemi léty, než jsem se s ním setkal.
Vážím si ho. Važte si ho i vy, že takového člověka-doktora máte.

Děkuji za pozornost.

Ing. Benedikt Król


Poděkování MUDr. Urbanovi a kardiochirurgickému oddělení

15.6.2020

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému operačnímu týmu kardiochirurgického oddělení v čele s operatérem MUDr. Martinem Urbanem. Taktéž všem, kteří mě měli v pooperační péči a skvěle se o mě starali. Naprosto perfektní a profesionální přístup.
Ještě jednou mockrát děkuji.
Dagmar J.


Poděkování MUDr. Vlastimilu Mecovi

5.6.2020

Dobrý den,
2. 6. 2020 jsem absolvoval ve Vaší nemocnici operaci tříselné kýly. Chtěl tímto poděkovat MUDr. Vlastimilu Mecovi a celému zdravotnímu personálu za maximálně profesionální a lidský přístup. Byla to moje první zkušenost s hospitalizací v nemocnici, a zanechala ve mě pouze vysoce pozitívní dojmy. Nemocnice Podlesí může být příkladem pro všechna zdravotnická zařízení. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší náročné práci a hodně spokojených pacientů.

Jaromír Šafránek


Poděkování MUDr. Radkovi Neuwirthovi, MBA

5.6.2020

Dobrý den,
děkuji p. MUDr. Radkovi Neuwirthovi za jeho skvělou práci při mé reablaci srdečních arytmií a také jeho celému týmu při tomto zákroku. Já jenom vždycky a všude chválím Nemocnici Podlesí. Jste tam všichni skvělí!

M. D., Frýdlant n/O.


Poděkování MUDr. Raškovi a chirugickému oddělení

19.5.2020

Dobrý den, chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit vděčnost a poděkování panu MUDr. Raškovi Ivovi z urologické ambulance za jeho profesionalitu a obrovskou odbornou zdatnost při řešení mého zdravotního problému, nádoru močového měchýře, kdy jiným zařízením v Ostravě jsem byl odmítán/posouván. Nejsem důležitý, nemám žádný vliv, ale je skvělé, že se i v této době najdou lékaři/zdravotnické zařízení jež s vámi problém chtějí řešit a pomoci vám. Bylo pro mne důležité zjištění, že nejsem jen "kus masa", údaj do statistik/položka na odškrtnutí. Pan doktor okamžitě "bezbolestnou hematurii", bohužel pro mne, správně diagnostikoval, provedl cystoskopii, vyřídil CT a provedl operace. Po neustálých reportážích, jak je důležitý čas při léčbě onkologických onemocnění, mne ušetřil vážných komplikací i psychického strádání. Jsem zastáncem kvality života nad kvantitou a věřím, že tímto i lidským jednáním mi to bude umožněno.
Dále bych chtěl poděkovat sestřičkám a ošetřovatelkám chirurgického oddělení Vaší nemocnice, za jejich profesionální, empatický a důstojný přístup k pacientům. Nad jejich prací jsem jen žasnul, kde čerpaly entuziasmus, ten lidský přístup. Velice děkuji a obdivuji.

J. M.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

23.3.2020

Dobrý den,

tento e-mail píšu za svou babičku - Boženu Michalíkovou, která byla na vašem oddělení operována v lednu letošního roku. Podstoupila operaci dvojitého bypassu.
Babička moc chtěla, abych vám za ni touto cestou poděkovala. A to všem lékařům, sestrám, ošetřovatelkám a dalším pracovníkům, kteří o ni ve vaší nemocnici pečovali. Všichni k ní i k nám, jako rodinným příslušníkům, přistupovali velice profesionálně, vstřícně a mile.
V současné době se babička navzdory věku a absolvované operaci velice rychle zotavuje.

Díky, s pozdravem

Bc. Veronika Macháčková


Poděkování MUDr. Říhovi a chirurgickému oddělení

2.3.2020

Dobrý den,

rád bych poděkoval MUDr. Říhovi a celému oddělení chirurgie za léčbu mé tříselné kýly i za následnou pooperační péči, která probíhala naprosto perfektně. Celé nemocnici přeji mnoho spokojených pacientů.

Děkuji,
P. K.


Poděkování personálu oddělení kardiologie

9.2.2020

Dobrý den,

Chtěl bych poděkovat pánům doktorům Jiravskému a Szmekovi za odborně vykonanou práci při mé rizikové operaci reimplantace kardiostimulátoru z levé strany na pravou a následném doléčení zánětu kapsi. Dále také personálu Kardiologie II. a Chirurgie za jejich péči během celého 2-měsíčního pobytu v nemocnici.

Děkuji
T.F.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

1.1.2020

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat jménem mého tatínka, který byl u Vás operován, za skvělou péči a přístup k pacientům celému chirurgickému oddělení Vaší nemocnice, zvláště pak panu doktorovi Matlochovi.

Přejeme Vám všechno nejlepší v novém roce Vám všem.
E.K.


Poděkování personálu oddělení Kardiochirurgie

19.12.2019

Dobrý den,

chtěl bych moc poděkovat zejména panu doktoru MUDr. Martinu Urbanovi a celému kolektivu Vaší nemocnice. Jste machři, už bych tu nebyl. Díky, vzal jsem si ponaučení z dosavadního stylu života a dívám se na ten svět úplně z jiného úhlu.

Děláte neskutečně profesionální práci a přeji Vám mnoho úspěchů v roce 2020
M.Č.

 


Poděkování příjmovému oddělení

16.9.2019

Dobrý den,

Chtěl bych tímto ocenit a zároveň poděkovat za neobvykle ochotný a lidský přístup se kterým jsem se setkal na příjmovém oddělení díky sestře Marcele Kajfošové. Zjistil jsem, že i v nepříjemných chvilkách řešení zdravotních problémů si lze díky takovým lidem zachovat dobrou náladu. Ještě jednou děkuji.

Marian Weiser


Poděkování personálu jednodenní kardiologie

10.9.2019

Přeji dobrý den vážený pane primáři.

V pondělí dne 9.9.2019 jsem podstoupil ve Vašem zařízení vyšetření "ECHO" a SKG spojené prakticky s celodenním pobytem. Chtěl bych Vám a všem pracovníkům oddělení Jednodenní kardiologie touto cestou poděkovat za opravdu nevšední přístup všech se kterými jsem přišel do kontaktu. Děkuji za péči, vstřícnost, laskavost a profesionalitu. Zvláště bych chtěl poděkovat panu MUDr. Jindřichu Černému. Chci Vás požádat, vážený pane primáři, abyste předal mé poděkování a uznání všem pracovníkům, kteří se o mne v průběhu mého pobytu pečlivě a pozorně starali.

Přeji mnoho úspěchů ve Vaší náročné a odpovědné práci.

S pozdravem,
L.P.


Poděkování personálu chirurgické ambulance

6.9.2019

Vážený pane řediteli.

Touto cestou bych chtěl poděkovat MUDr. J. Bulejčíkovi za lékařské ošetření na chirurgické ambulanci dne 4.9.2019. Tento den jsem s poměrně intenzivní bolestí v pravém podbříšku vyhledal pomoc ve vaší nemocnici. MUDr. Bulejčík mě vyšetřil, určil diagnózu tříselná kýla. Po jeho ošetření intenzivní bolest hodně ustoupila a je přjatelná i k dnešímu dni, kdy čekám na operační zákrok. Ještě jednou mu tímto děkuji.

S pozdravem,
J.T.


Poděkování týmu zdravotníků kardiologie

28.8.2019

Vážený pane řediteli,

dne 21.5.2019 jsem u Vás podstoupila katetrizační ablaci srdce. Chtěla bych tímto upřímně poděkovat Vám i celému týmu zdravotníků, kteří o mě během výkonu i následně po něm pečovali. Díky tomuto skvěle odvedenému zákroku se mohu těšit z uzdravení a opětovného zapojení do běžného i pracovního života. Po celou dobu hospitalizace jsem se setkala výhradně s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Ještě jednou srdečně děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

S pozdravem a úctou
D.K.


Poděkování kardiologickému oddělení

2.8.2019

Dobrý den,

2.8. 2019 jsem ve Vaší nemocnici podstoupila implantaci ICD. Opravdu velká spokojenost s ubytováním, chováním sester a lékařů. A děkuji za implantaci Dr.Jiravskému a Dr.Hrošové. Taky chválím možnost výběru vegetariánské stravy.

V.O.


Poděkování za záchranu života

28.6.2019

Děkuji lékařům a celému kolektivu kard. odd. za odborný zákrok a tím záchranu života mého manžela po prodělaném infarktu dne 5. 5. t.r..

Děkuji i za výbornou následnou péči.
Manželka, dcera a syn.


Poděkování za profesionální, lidský a milý přístup

26.6.2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou velice poděkovat MUDr. Josefu Matlochovi za jeho profesionální, lidský a velice milý přístup při mém drobném chirurgickém zákroku. Přeji mu vše nejlepší, spoustu spokojených pacientů a hlavně, ať se mu daří v práci i v soukromém životě.


Poděkování za profesionální péči

3.5.2019

Dobrý den,

dne 3.5.2019 mi byla provedená ve Vaší nemocnici katetrová ablace srdečních aritmií. Chtěl bych ještě jednou poděkovat touto cestou Mudr.Chovančíkovi a celému týmu zdravotníku, kteří se o mě během zákroku i po něm starali.Profesionální a lidský přístup všech, počínaje přijímovou recepcí,lékařů,sester a celého týmu nemocnice ve mě zanechal jen ty nejlepší vzpomínky.Nemocnice je právem nazývaná jako špičková v republice.

Díky moc.
L.K.


Poděkování personálu ARO

29.4.2019

Dobrý den,

chtěla bych prostřednictvím tohoto e-mailu vyjádřit poděkování a vděčnost celému operačnímu týmu, který dne 2. 4. 2019 odpoledne akutně operoval mou maminku, paní Danuši M. (ročník 1940). Také bych chtěla poděkovat všem zdravotníkům z oddělení ARO a z dalších oddělení, kam byla maminka postupně přemístěna, za skvělou péči, za trpělivost a přívětivý přístup, se kterými se o ni starali.

T.H.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

10.4.2019

Dobrý den,

před nedávnem jsem byl u Vás hospitalizován a operován. Chtěl bych alespoň touto cestou poděkovat panu MuDr. Urbanovi a také všemu lékařskému personálu, který se na mé operaci a následné nezbytné péči podíleli. Jsem velice spokojen s přístupem, ochotou a vysokou odborností celého vašeho týmu. Přeji vám všem mnoho zdraví a úspěchů ve vaší práci.

F.N.


Poděkování kardiologickému oddělení

1.2.2019

Vážený pane řediteli,

dovolte nám, abychom touto cestou vyjádřili své velké poděkování a obrovské uznání za naprosto profesionální a na vysoké úrovni odvedený kardiologický zákrok, který byl poskytnut naší mamince paní Ludmile Maléřové v předvánočním období roku 2018 ve Vaší nemocnici v Třinci-Podlesí.

Když byl naší mamince diagnostikován kritický stav chlopně jejího srdíčka, tak strach z velmi náročné operace jí každým dnem utvrzoval v rozhodnutí přenechat osud svého dalšího života v boží modlitbě.  Podstoupit tuto velmi náročnou operaci bylo proto pro naši maminku a celou naši rodinu asi nejtěžším rozhodnutím v jejím dlouhém aktivním životě. Největší obavy z náročného zákroku nám a hlavně naší mamince rozptýlil na osobní konzultaci svým vysoce odborným výkladem primář  kardiochirurgického oddělení MUDr. Piotr Branny, který přesně popsal kritický stav chlopně a navrhl způsob a přesně popsal postup celého zákroku.

Nyní více jak měsíc po provedení operačního zákroku, musíme s velkým potěšením konstatovat, že jen díky této odborné konzultaci s panem primářem se naše maminka rozhodla správně, neboť operace proběhla úspěšně a přesně tak, jak nás s jejím průběhem seznámil pan primář.

Dovolte nám prosím, abychom touto cestou poděkovali jak panu primáři MUDr. Brannému i všem lékařům a zdravotnickému personálu, který se v rámci pooperační péče o naší maminku staral a odvedl skvělou práci.

Ještě jednou Vám všem vyslovujeme upřímné uznání a velké poděkování, neboť maminka tímto dostala od Vás všech ten nejlepší dárek ke svým 94 narozeninám, které v prosinci oslavila.

Na závěr bychom Vás chtěli požádat o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží, a ještě jednou Vám všem srdečně děkujeme a přejeme hodně zdraví a dalších pracovních úspěchů.

S úctou a pozdravem.
LM.


Poděkování personálu kardiologie

26.10.2018

Dobrý den,

již po několikráte musela být má sestra, která je mentálně postižená a špatně snáší hospitalizace a odloučení od rodiny, hospitalizována na kardiologickém oddělení vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou velmi moc poděkovat celému kolektivu kardiologického pracoviště za velmi milý a vstřícný přístup, za jejich ochotu a milé tváře. Dělají čest svému povolání.

Děkujeme.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

11.9.2018

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Panu MUDr. Martinu Urbanovi, MUDr. Václavu Malému, MUDr. Dominiku Petrovičovi a MUDr. Jiřímu Novosadovi a dalším lékařům, kteří se o mně starali. Též bych rád poděkoval všem zdravotním sestrám,kuchařům i dietní kuchařce za skvělou práci a skvělá jídla. I poděkování patří uklízečkám, které dělaly svou práci svědomitě. Já osobně jsem se nepotkal s takovou profesionalitou jako ve Vaší nemocnici v Třinci Podlesí. Ještě jednou děkuji za vše co jste pro mně a jiné pacienty dělaly s láskou a trpělivosti.

Díky, Váš spokojený pacient.

M.C.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

4.9.2018

Dobrý den, dovolte mi pozdravit a poděkovat touto cestou panu Mudr.Piotru Brannému i celému kolektivu vč.sester, kuchařek a dalších, kteří se postarali o mne v složité zdravotní situaci 3.-8.9.2016.,
kdy 8.9.2016 jsem podstoupil operaci 3by pass. Nechtěl jsem předbíhat, ale dnes mohu konstatovat s dobrým koncem. Nejsem pravidelným klientem nemocnic, ale s tak profesionálním a lidským přístupem se člověk hned tak nesetká. Blahopřeji Vám a velmi děkuji. Dovoluji si Vám poslat, prostřednictví pana Cupka, 2kartony dobrého vína. Vypijte ho, prosím, na mé zdraví.

S pozdravem P.M.


Poděkování oddělení rehabilitace

31.8.2018

Vážení,

prosím vyřiďte mé pozdravy a veliké poděkování paní primářce Ryškové i celému kolektivu rehabilitace, za příkladnou péči o pacienty. Velice mi pomohli od nesnesitelných bolestí páteře. Ještě jednou děkuji.

M.P.


Poděkování personálu Kardiochirurgie

21.8.2018

Vážený pane předsedo a členové představenstva.

nevidím jinou možnost, než touto cestou vyjádřit poděkování a uznání za naprosto na vysoké úrovní profesionální odvedený kardiochirurgický zákrok s následnou péčí, která mi byla poskytnuta v době od 5.-13.srpna 2018 ve vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Podstoupit tuto náročnou operací bylo pro mně nejtěžším rozhodnutím v mém dlouhém aktivním i pozdním životě. Žil jsem totiž dosud bez omezení a potíží, které bohužel na opakovaných ECHO vyšetřeních ukazovaly na závažnost řešení. Primář tohoto oddělení MUDr. Piotr Branny na osobní konzultaci mi na snímcích s vysoce odborným výkladem vyložil kritický stav mé chlopně i poškozeného srdečního cévního systému a navrhl způsob a postup celého zákroku a teprve tehdy jsem se rozhodl souhlasit s malou poznámkou, že bych byl rád, kdyby pan primář moji operaci sám také provedl. Až dnes jsem si uvědomil, že to byla právě ta jednoznačná odborná i psychologicky vhodně vedená konzultace panem primářem, která ovlivnila moje správné rozhodnutí. Dnes, 14 dnů po operaci jsem nesmírně šťasten, operace proběhla dle protokolu úspěšně a přesně tak, jak mě seznámil pan primář, včetně pooperační péče, pobytu na JIP i pokoji. Všichni lékaři na tomto oddělení i zdravotní personál odvedli skvělou práci a já se po propuštění do domácí péče cítím velmi dobře a to jen díky tomu, že kardiochirurgické oddělení je vedeno schopným vysoce erudovaným primářem. Moc děkuji a vyslovuji svoje sice neodborné, ale zcela upřímné uznání.

Protože po dobu mého pobytu se žádné pooperační komplikace nevyskytly, pozoroval, hodnotil a porovnával jsem také péči o nás, pacienty, v oblasti stravování a doplňkových služeb. Také zde musím ocenit a vyhodnotit skvělou řídící a organizační práci zodpovědného vedoucího. Zde už mé hodnotící kritérium není tak neodborné, protože jsem celý svůj aktivní život na různých úrovních pracoval ve vedoucích technickoekonomických pozicích. Spolu s dalšími pacienty jsme se shodli, že kvalita, množství i pestrost stravy je velmi dobrá a dokonce příkladná pro jiná podobná zdravotní zařízení nejen v našem kraji,ale i mimo něj.Ocenili jsme také i dobře organizovaný provoz bufetu a kavárničky. To vše dělá, nás pacienty, spokojenými a vaší nemocnici dobré jméno.

Prosím o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží a vám přeji, abyste při dalším výběru do vedoucích pozic lékařů i hospodářských pracovníků, měli stejně šťastnou volbu jako dosud.

S pozdravem, M.B.

 


Poděkování personálu ARO

9.8.2018

Vážení,

dovolte, abych touto cestou vyjádřila velké poděkování za péči poskytnutou Nemocnicí Podlesí. Byla jsem hospitalizována ve Vaší nemocnici s diagnózou akutního selhání ledvin a ještě několika dalšími diagnózami. Prošla jsem oddělením Anesteziologicko - resuscitačním a oddělením Chirurgie II. Stejně tak jsem byla v péči lékařů z urologické ambulance. Na všech zmíněných pracovištích jsem se setkala s velmi profesionálním, zároveň neskutečně lidským a vřelým přístupem. Ze srdce děkuji všem zaměstnancům těchto oddělení (ambulance), a to od lékařů přes zdravotní sestry, ošetřovatele až po zaměstnankyně úklidu, kteří nemalou měrou přispěli k tomu, že jsem se v jejich přítomnosti cítila dobře a bezpečně. Velmi si vážím jejich práce, která je náročná fyzicky i psychicky. Děkuji jim za pochopení, trpělivost a empatii.  Dovolím si připojit i slova spokojenosti s kuchyní nemocnice.

Opravdu mi vždy chutnalo. Domnívám se, že můžete být hrdí na tyto své zaměstnance, protože svým přístupem zvyšují nejen svůj osobní a profesionální kredit, ale zároveň budují dobrou značku Vaší nemocnice. Přeji Vám co nejvíce spokojených pacientů, ale také zaměstnanců, kteří si zcela legitimně zaslouží slova díků. A samozřejmě přeji také pevné zdraví.

 S úctou k Vám, H.M.


Podekávání MUDr. Chovančíkovi

29.7.2018

Dobrý den,
chtěla bych Vám, konkrétně panu doktorovi Chovančíkovi a panu doktorovi Fialovi a i celému tehdejšímu týmu, velice poděkovat. I po 15 letech, díky Váši prezicně vykonané operaci ablace, jsem bez potíží a bez léku.

S pozdravem a úctou
J.D.


Poděkování personálu Kardiologického oddělení

21.7.2018

Dobrý den,

dne 19.7.18 jsem ve Vaší nemocnici absolvovala zákrok uzávěr PFO Amplatzerovým okluderem , který prováděl MUDr. Jaroslav Januška, Ph.D. za asistence velmi šikovných a milých sestřiček.Byli jste naprosto úžasní!!! Těmito řádky bych chtěla moc poděkovat nejen jim, ale všem lidem z nemocnice kteří se podíleli na péči o mne od přijetí, péči, stravu až po propuštění, prostě po celý pobyt. Sama s hospitalizací moc zkušeností nemám, ale měla jsem tu čest ležet s dítětem v jiné nemocnici a sestřičky by měly jezdit na školení k Vám. Každý z nás jde do nemocnice se strachem a ve stresu a Vám vřelý dík za usměvavé tváře a lidský přístup byť věřím, že je to někdy těžké.

A ještě jedna pochvala a velké děkuji pro MUDr.Bronislava Holka a sestřičky u mého jícnového echa. Opět vzhledem k nepříjemnosti vyšetření jsem vnímala lidskost a humor a to je třeba. Ještě jednou velké děkuji Vám všem!!!!!!


Poděkování oddělení ARO

24.5.2018

Vážený pane řediteli,

chtěla bych tímto způsobem poděkovat odd.ARO, pod vedením pana primáře MUDr Hanáka R. za veškerou péči a starostlivost, kterou věnovali mé dceři, která zde byla hospitalzována. Poděkování patři celému personálu, sestřičkám a zvláště pak MUDr Kelemenovi M., MUDr Višňovskému M. a MUDr Ondrášové L. za etický přístup k rodinným příslušníkům.

Ještě jednou děkuji
J.H.


Poděkovaání personálu Kardiocentra Nemocnice Podlesí

22.5.2018

Vážený pane řediteli,

na podzim roku 2017 jsem byl operován ve Vaší nemocnici ve svých 89 letech a to nejprve na průchodnost cévy na pravé ruce a později mi byla nahrazena poškozená srdeční chlopeň. Operaci jsem podstoupil na základě doporučení Vašeho odd. s tím, že mi tato operace může prodloužit život.

Chtěl bych tímto poděkovat celému Vašemu kolektivu lékařů a sester, kteří měli se mnou trpělivost a starali se o mě jak nejlépe uměli. Snad nejvíce těm lékařům, kteří zákrok prováděli, sestřičkám, které se o mě následně starali na kardiologickém oddělení i na koronární jednotce, ale také všem ostatním.Záměrně neuvádím jména, abych na někoho nezapomněl.
Prosím poděkujte celému kolektivu za mě. Ještě jednou velké díky.

S pozdravem a úctou
F.H.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

22.5.2018

Vážený pane řediteli,

na podzim roku 2017 jsem byl operován ve Vaší nemocnici ve svých 89 letech a to nejprve na průchodnost cévy na pravé ruce a později mi byla nahrazena poškozená srdeční chlopeň. Operaci jsem podstoupil na základě doporučení Vašeho odd. s tím, že mi tato operace může prodloužit život.
Chtěl bych tímto poděkovat celému Vašemu kolektivu lékařů a sester, kteří měli se mnou trpělivost a starali se o mě jak nejlépe uměli. Snad nejvíce těm lékařům, kteří zákrok prováděli, sestřičkám, které se o mě následně starali na kardiologickém oddělení i na koronární jednotce, ale také všem ostatním.Záměrně neuvádím jména, abych na někoho nezapomněl.
Prosím poděkujte celému kolektivu za mě. Ještě jednou velké díky.

S pozdravem a úctou F.H.
pplk. voj.letectva v.v.


Poděkování zaměstnancům Kardiologického oděleni 2.

8.5.2018

Dobrý den.Chtěl bych touto formou poděkovat všem z Kardiologického oděleni 2.Od doktorů,kteří svým profesionálním,ale lidským přístupem mi umožnili to,že zas mohu fungovat a s omezením se radovat ze života.Nemohu opomenout také a hlavně sestry,ošetřovatele a i paní uklízečky za to,že mi pomáhali tuhle těžkou dobu překonat a snažili se mi ji co nejvíc ulehčit.Neležel jsem na Kardiu 2 poprvé a vždy se mi dostalo té nejlepší pěče ,plné profesionality a hlavně jejich chování a vlídnost mi pomohly to vše překonat.Jěště jednou děkuji ,i když dostatečně vám poděkovat za vše ani nelze.Taková slova co by to vystihla nejsou.

M.F.


Poděkování oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie a oddělení intervenční radiologie

24.4.2018

Chtěl bych velice poděkovat panu primáři MuDr. Blahovi a personálu jeho oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie, dále také personálu oddělení intervenční radiologie za vyřešení mého komplikovaného zdravotního problému způsobeného syndromem horní hrudní apertury. Díky provedené operaci - resekci 1. žebra následované zavedením stentu do podklíčkové žíly jsem se mohl vrátit po několikaměsíční pracovní neschopnosti do pracovního života, dokonce jsem již dnes schopen i sportovat. Jsem za to vaši nemocnici velice vděčný a skláním se před prací vašich šikovných lékařů.

R.B.


Poděkování panu personálu Oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie

20.4.2018

Chtěl bych velice poděkovat panu primáři MuDr. Blahovi a personálu jeho oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie, dále také personálu oddělení intervenční radiologie za vyřešení mého komplikovaného zdravotního problému způsobeného syndromem horní hrudní apertury. Díky provedené operaci - resekci 1. žebra následované zavedením stentu do podklíčkové žíly jsem se mohl vrátit po několikaměsíční pracovní neschopnosti do pracovního života, dokonce jsem již dnes schopen i sportovat. Jsem za to vaši nemocnici velice vděčný a skláním se před prací vašich šikovných lékařů.

R.B., Děčín


Poděkování oddělení kardiologie

29.3.2018

Vážený pane řediteli,

byl jsem hospitalizován ve Vámi řízené nemocnici na Podlesí na kardiologickém oddělení pana primáře MUDr. Mariana Branného, Ph.D., v oddělení intenzivní péče, kde jsem byl ošetřován panem MUDr. Markem Palowskim, dalšími lékaři tohoto oddělení a také neopomenutelným týmem zdravotních sester pod vedením staniční sestry paní Renaty Piwkové. Mimo jiné jsem několik let ošetřován ambulantně panem MUDr. Janem Indrákem.

V průběhu pobytu na tomto oddělení jsem zjistil a znovu se utvrdil ve svém názoru na tuto nemocnici. Je skutečně nejlepší v tomto státě. Byl jsem hospitalizován i v jiných věhlasných nemocnicích, tak to můžu zhodnotit.

V čem spočívá váš úspěch?

  1. V lidském přístupu lékařů, sester a ostatního personálu k pacientovi. Je to polovina úspěchu terapie.
  2. Výrazně nejlepší nemocniční kuchyň. Držím se hesla "Kdo jí a pije brání se smrti". Špatné jídlo se nedá jíst.
  3. To nejdůležitější, co je při léčbě pacienta, jsou vaše perfektně propracované léčebné postupy. Jsou nekompromisně dodržovány celým zdravotnickým týmem a taktéž jsou přenášeny na pacienta.

Tolik krátké zhodnocení mého pobytu a dlouhodobého ambulantního ošetřování ve vaši nemocnici. Chci tímto způsobem moc poděkovat všem na všech úrovních, kteří mi pomohli k návratu do dobrého zdravotního stavu.

Děkuje a klaní se
M.H.


Poděkování personálu dospávacího pokoje

15.3.2018

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat moc hodným sestřičkám na dospávacím pokoji, které měly směnu 12. 3. 2018 od 9 hodin a taky panu doktorovi Wantulokovi. Všichni byli k nám laskaví a milí.
Mějte se hezky a děkujeme.

A.B., a maminka


Poděkování oddělení kardiologie

25.2.2018

Vážené vedení nemocnice,

dovolte mi, abych vám alespot1 touto cestou vyjádřila poděkování za zdravotní péči, které se mi dostalo ve vaší nemocnici od lékaře, MUDr. Jaroslava Janušky. Věřte  mi,  že  není zcela  běžné  a pravidlem  jednání,  přístup  a zdravotní  péče, jaké  má pan doktor Januška.

Píšu tak trochu s časovým odstupem ohledně řešení "díry v srdci", kterou u mne odhalil a následně odstranil, právě pan doktor Januška. S odstupem času a se zkušenostmi ze svého okolí, co může způsobit neodhalena a neřešena právě "díra v srdci", si hodnotu takového lékaře uvědomuji čím dál víc. Uzávěr defektu přepážky zavedením okludéru invazivním zákrokem přes stehenní žílu, ze kterého jsem měla obavy, byl proveden naprosto bez problémů.

MUDr. Januška je operativní, empatický profesionál s nevšední diagnostickou schopností a citlivým přístupem. Panu doktorovi patří velké poděkování, protože se bezesporu jedná o odborníka a člověka na pravém místě. Kéž by bylo takových  lékařů více. Ještě jednou moc děkuji Vám, personálu Vaší nemocnice, který byl  součástí zákroku, který mne každoročně kontaktuje a dotazuje se na můj zdravotní stav a zvláště panu doktorovi Januškovi.

Přeji Vám hodně spokojených pacientů.

 


Poděkování za profesionální a lidský přístup – katetrizační ablace srdce

28.12.2017

Dobrý den pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální a lidský přistup při katetrizační ablaci srdce. Zákrok byl proveden 28.12.2017. Již dlouhou dobu jsem tento zákrok z důvodu obav a strachu odkládala, bohužel okolnosti mě donutily v poslední době se rozhodnout jinak. Především obrovské díky patří Mudr. Jiravskému, který zákrok prováděl a celému jeho týmu, který byl na sále. Všichni byli milí a přístup byl opravdu profesionální a zároveň lidský. S celým průběhem jsem byla seznámena jak předem, tak při samotném výkonu. Opravdu jsem byla velmi spokojená a nyní s "klidným" srdcem mohu konstatovat, že mé obavy byly zbytečné, byť zákrok je to jistě komplikovaný a je třeba klást důraz na přesnost.

Rovněž bych chtěla poděkovat i personálu a lékařům na oddělení, kde jsem následně strávila pár hodin. Vždy a všichni ke mne přistupovali velmi lidsky a s úsměvem.

Přeji jak Vám, tak všem zaměstnancům hodně úspěchů i zdraví do Nového Roku a mnoho spokojených pacientů. Tímto rovněž dávám souhlas k tomu, aby jste výše uvedené zveřejnili na webových stránkách Nemocnice Podlesí.

S pozdravem
M.P.


Poděkování personálu kardiologického oddělení a arytmologické ambulance

12.11.2017

Dobrý den pane řediteli, chtěl bych Vám a kolektivu spolupracujících lékařů poděkovat za operaci srdečních arytmií, kterou jsem u Vás v nemocnici podstoupil letos v říjnu. Dále bych chtěl poděkovat za péči v arytmologické ambulanci, kde jsem byl pokaždé maximálně spokojen. Vaše nemocnice je vysoce kvalitní pracoviště jak po medicínské, tak i po lidské stránce. S takovým přístupem a ochotou všech lékařů a sester jsem se ještě nikde nesetkal. Přeji Vám i celé nemocnici hodně úspěchů.

J.H.


Poděkování personálu elektrofyziologie

11.11.2017

Dobrý den,

ve čtvrtek 9.11. jsem u vás na kardiologii podstoupila elektrofyziologické vyšetření a ablaci. Ráda bych pochválila sestřičku, jejíž jméno sice neznám, ale je blonďatá, krátkovlasá, usměvavá a měla v pátek 10.11. ranní směnu, za její báječný přístup k lidem. Více takových zaměstnanců ve zdravotnictví. Její optimismus, dobrá nálada, pozitivní přístup člověka povzbudí, i když musí ležet v nemocnici.

Z.T.


171030 Kardiologie

30.10.2017

Vážený pane řediteli,

chci Vás informovat o tom, že jsem byla velice spokojená se službami, které mi byly poskytnuty ve Vaší nemocnici při mé hospitalizaci, zejména pak s výkonem MUDr. Jiravského a jeho operačního týmu.

Zároveň touto cestou MUDr. Jiravskému a jeho operačnímu týmu velice děkuji za vše, co pro mě udělali při katetrizační ablaci, kterou jsem podstoupila dne 26.10.2017. Moc děkuji za naprosto profesionální i lidský přístup. Bylo radost "sledovat" (i když jen ušima) pana doktora, s jakým nadšením dělá svou práci. I jeho tým mi byl velice ochotně ve všem nápomocen. Všem mockrát děkuji!

S pozdravem,
J.H.

Poděkování personálu kardiologického oddělení

3.10.2017

Vážení,

moje maminka paní Emilie Loukotová, nar. 15. 10. 1937, byla  operována 27. 7. 2017 v nemocnici
Podlesí a.s. v Třinci. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Jaroslavu Januškovi a celému týmu, který se
nelehké operace srdce zúčastnil, za jeho a jejich práci, vysoce profesionální a lidský přístup.

Toto pracoviště má v okolí velmi dobrou pověst a setkávám se s konkrétními pozitivními ohlasy od
pacientů. Myslím, že i pro pojišťovnu je důležitá zpětná vazba o zdravotním zařízení, jehož úkony pro
pacienty financuje.

S úžasem a s pokorou sleduji, co vše lékaři se svým týmem zvládli, obzvláště s pacientkou v
pokročilém věku. Skláním se před jejich prací a umem.

Tisíceré díky.

Se srdečným pozdravem,
A.M., Praha.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

12.9.2017

Dobrý den,

rád bych poděkoval personálu oddělění chirurgie II, personálu operačního sálu i pooperační péče a zejména operačnímu týmu pana doktora Vantuloka za profesionální přístup, který mi věnovali od 1.1.2017 do 9.1.2017.

S přáním všeho dobrého
J.T.

 


Poděkování týmu chirurgického oddělení

6.9.2017

Dobrý den. Dne 30.08.17 mi byla po náročné operaci odstraněna ledvina. Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Raškovi a MUDr. Szewczykovi za jejich lidský a hlavně profesionální přistup. Taktéž chci poděkovat kolektivu ARA a chirurgii 1 za jejich starostlivost.

Děkuji
M.V.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

9.7.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu oddělení Chirurgie 1 za obětavý a lidský přístup k pacientům.Ještě jednou děkuji, a děkuji vlatně za to že jste vždy přípraveni nám Všem zachraňovat životy.

M.J Karviná.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

4.7.2017

Dobrý den,

dne 28.6.2017 jsem byla operována p.mudr Matlochem a p.mudr Říhou. Chtěla bych touto cestou poděkovat nejen lékařům ,ale celému operačnímu týmu za odvededou práci ,kdy jsem konečně zbavená dennodenních bolestí.A zároveň chci poděkovat všem sestřičkám na CHIRURGII č.1 za profesionální,odbornou , obětavou pooperační péči a hlavně za milý a hlavně lidský, přístup.Obdivují a velice si toho vážím,že tu máme tak skvělé lékaře a sestřičky ,které umí člověka podržet,když mu je nejhůř.

Děkují mnohokrát A.G.


Poděkování nemocnici a personálu kardiochirurgie

27.6.2017

Vážený pane řediteli Neuwirth,

chtěla bych touto cestou poděkovat za vše, co pro mého otce Vaše nemocnice v čele s Vaším vedením udělala ......
Zvláště bych chtěla z celého srcdce poděkovat PANU DOKTOROVI NOVOSADOVI, který provedl velmi náročnou operaci srdce mému otci. Jeho přístup mě neskutečně dojímá a jsem plná vděku a pokory, jeho lidský přístup mě opravdu dostal, protože to není samozřejmost !!!!! Jsem přesvědčena o tom, že všichni Vaši doktoři disponují tím nejlepším potenciálem.
Celé Vaší nemocnici děkuji za profesionalitu, je úžasné mít takovou nemocnici v kraji.

S přátelskými pozdravy
A.F., Ostrava


Poděkování personálu kardiochirurgie a kardiologie

13.6.2017

Před zhruba 8 léty jsem po úplném zkolabování byl převezen do vaší nemocnice a po určité době vyléčení následku po oživování jsem byl operován.Nyní po téměř po osmi létech měl byl implantován kardiostimulátor.Píši proto,že v prvním případě jste mne vrátili po 31 létech kdy jsem trpěl ischemickou chorobou srdeční do normálního života.Není divu,že po tak dlouhé době srdíčko zesláblo a nyní jsem musel absolvovat zmíněnou implantaci kardiostimulátoru.Neznám a nemám tak velká slova díku,ktetrými bych mohl vyjadřit všem vašim zaměstnanců,,za jejich odbornost a hlavně velice lidský přístup k pacientům a hlavně lidskost.

Děkuji ze srdce všem.

HJ.V. 78.let.
Havířov 13.06.2017


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

5.6.2017

Vážení přátelé,

dne 5.5. tohoto roku mi byl u Vás implantován kardiostimulátor. Díky tomu již mohu opět plnohodnotně spát bez dřívější silné noční dušnosti. Navíc pociťuji i mírné zlepšení odolnosti vůči tělesné námaze. Děkuji velice všem zdravotnickým pracovníkům, kteří se na tomto zlepšení mého zdravotního stavu podíleli. Pobyt, byť krátkodobý, na vašem KCH oddělení jsem považoval za příjemný co do prostředí, hlavně však díky ochotného a mile člověčího přístupu všech pracovníků, kteří o mě pečovali. Ještě jednou Vám všem srdečně děkuji.
S pozdravem

J.Z., Bří Hovůrkových 14, Přerov


Poděkování personálu Gastroenterologické ambulance

5.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat p. doktorovi Rafaelu Nieslanikovi a p. doktorovi René Chlebikovi. Musela jsem podstoupit gastroskopii a koloskopii. Z vyšetření jsem měla strach, protože už jsem je musela abslovovat vícekrát a s problémy. Chování pánů doktorů na mě působilo uklidňujícím dojmem. Díky jejich velké profesionalitě jsem vším prošla úplně bez problémů. Vyšetření bylo klidné a rychlé. Také děkuji zdravotním sestřičkám za klidný a příjemný přístup.Přeji vám všem v gastrologické ambulanci hodně zdraví a hodně spokojených pacientů.

S úctou J.M.


Poděkování za skvělý tým lékařů a sestřiček na oddělení intervenční radiologie

27.2.2017

Dobrý den pane řediteli,

chtěla jsem touto cestou poděkovat prostřednictvím Vás -  oddělení intervenční radiologie - tedy konkrétně Mudr. Kodajovi a sestřičkám, kteří včera tj. 23.2.2017 večer obskakovali našeho třináctiletého syna Martina. Především bych chtěla velmi poděkovat Mudr. Kodajovi za bleskové objednání na magnetickou rezonanci,  ochotu a vstřícnost a hlavně lékařské srdce, které p. doktorovi rozhodně nechybí. Náš syn byl již po úraze operovaný na jedno koleno a teď má opět "fotbalový úraz" druhého kolene, kdy náš p. doktor má podezření na přetrhané vazy,  potvrdit to měla magnetická rezonance, která je v tak krátkém čase na objednání téměř nemožná - tedy pokud se nejmenujete Milan Baroš - to by byla samozřejmě ihned.  Proto si velice vážíme ochoty p. doktora přijmout mého syna i když je to obyčejný malý kluk, pro kterého fotbal znamená mnoho.
Obvolala jsem spoustu zařízení a nemocnic, ale jenom Vaše nemocnice měla to srdce na pravém místě a Martina přijala.

Opravdu si toho velice vážíme a ještě jednou velké dík p. doktorovi Kodajovi , sestřičkám a Vám za skvělý tým doktorů.

Krásný den přeje
Marcela Součková

 


Chtěla bych moc poděkovat celému oddělení Kardiologie a Kardiochirurgie.

27.1.2017

V roce 2016 jsem byla na odděleních častým pacientem, v konečném počtu jsem byla přijata 4x a musím říci, že pokaždé o mě bylo skvěle postaráno. Všichni byli skvělí odborníci, přesto bych chtěla vyzdvihnout dvě jména a to je MUDr. Januška a MUDr. Urban. Jejich profesionální a lidský přístup je natolik pozitivní a motivující, že mi nedali možnost přemýšlet nad možným nezdarem. Je mi ctí, že jsem měla/mám šanci být jejich pacientem. Patří jim mé velké DĚKUJI.


Poděkování úspěšnou operaci chlopně

27.1.2017

Dobrý den,

náš tatínek a manžel Vladimír Ž. si v posledních měsicích prošel se svým zdravotním stavem spoustu nemocnic.
Ale ve Vaší nemocnici mu byla provedena operace umělé chlopně, kterou měl zničenou zánětem.
Jeho zdravotní stav byl vážný, když byl již po druhé přijatý do Vaší nemocnice a jak se říká lidově: "Musíme před celým operačním týmem smeknout klobouk, že jste se do výměny chlopně pustili i v takovém stavu jako byl u p.Vladimír Ž."

Chceme proto touto cestou hrozně moc poděkovat panu primáři a všem doktorům na oddělení RES, kde p.Vladimír Ž. ležel po operaci. Oceňovali jsme příjemný, profesionální a lidský přístup nejen k nám, jako rodinným příslušníkům, ale hlavně k manželovi jako k pacientovi.
Zároveň také musíme z celého srdce poděkovat všem zdravotním sestřičkám na tomto oddělení RES, které s ochotou, úsměvem ve tváři a vlídným slovem se o tatínka staraly.
Tohle úžasné spojení doktorů a sestřiček nejvíce pomohlo tatínkovi překonat těžké chvíle po operaci.

Ještě jednou Vám všem moc a moc děkujeme za tatínka a manžela, budeme na Vás vždy v dobrém vzpomínat.

Také děkujeme všem z oddělení ARO pod vedením pana primáře Hanáka, kde byl p.Vladimír přeložen z oddělení RES.

S úctou a pozdravem
děkuje za p.Vladimíra manželka, dcera a synové z Hl.Životic


Poděkování personálu kardiologické ambulance MEPHA Centrum

21.12.2016

Dobrý den,

chtěl bych tímto velice poděkovat paní doktorce z kardiologické ambulance MEPHA centrum - MUDr. Petře Kvášové, za úžasný přístup a skvěle odvedenou práci.

Dne 12. října 2012 jsem byl poslán z plicní ambulance na kardiologickou ambulanci s tím, že jsem měl problémy s dýcháním a tlakem. Po prvních vyšetřeních se mě ujala MUDr. Petra Kvášová, která mi okamžitě nechala odebrat krev a nechala udělat veškeré možné vyšetření, na jejichž základě zjistila přechozenou plícní embolií a ihned mě nechal hospitalizovat. Dá se říci, že mi vlastně svou vytrvalosti o zjištění diagnózy zachránila život.
Po mém návratu z nemocnice se mi maximálně věnovala a snažila se vždy systematicky zjišťovat a případně i léčit další případné problémy, které by bylo možné spojit s mým onemocněním. Její přistup byl vždy vysoce profesionální. Velice mě vždy překvapila a udivila i její znalost nejenom z jejího oboru, ale i ze znalosti účinností jiných léku vzhledem k možné kolizi s jejími léky (urologie, CHOPN, problémy s páteří apod.) Můžu s plnou zodpovědnosti říci, že za celý svůj život (65 let) jsem potkal jen dva jiné doktory, kterým jsem mohl, stejně jako jí, plně důvěřovat a nad jejichž diagnozou bych nikdy nepochyboval.

Rovněž bych chtěl tímto poděkovat i všem sestrám této ambulance - jsou vždy příjemné, usměvavé, ochotné, nikdy člověka neodbudou a přitom jsou velice profesionální. Nevím, jak to tato ambulance dělá, ale i když jsem ještě nezažil prázdnou čekárnu - minimálně je tam vždy 8 až 10 lidí, všechno jde rychle. Pacient nikdy nečeká déle než jednu hodinu a mezitím mu již změří EKG, tlak popř. další. A pokud se jedná objednávání, tak nevím, jak to dělají, ale je to u kontroly tak max. 1 měsíc, což je na Ostravu malý zázrak - vzhledem k mým nemocem se běžně setkávám s objednáním za 3 měsíce až půl roku.

Myslím si, že tato ambulance by měla být vzorem i pro další, jiné ambulance.
Tímto ještě jednou děkuji MUDr. Petře Kvášové a všem sestřičkám Kardiologické ambulance za vysoce profesionální, ale přitom i lidský přístup.
 
Ing. J.Š.


Vánoční přání

21.12.2016

Radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších,mnoho zdraví,štěstí a úspěchů v novém roce přeje všem Vašim zaměstnancům nemocnice ,

R.V. ze Vsetína


Poděkování za úspěšnou operaci varixů

13.12.2016

Strávil jsem ve vaší nemocnici dva dny, kdy mi byly operovány varixy na obou dolních končetinách. Chtěl bych tímto poděkovat za vstřícný a profesionální přístup všech pracovníků, se kterými jsem vešel do styku, počínaje MUDr. Holeszem (prvotní vyšetření), prim. MUDr. Bláhou (další vyšetření a lékař, který prováděl operaci), paní doktorce anestezioložce, všem zdravotním sestrám a ostatnímu personálu nemocnice.

S pozdravem
R.I.
 


Pochvala za vzornou péči na chirurgickém oddělení

13.11.2016

Chci touto cestou poděkovat za perfektní, vstřícnou a velice pozornou péči, které se mi dostalo při mé hospitalizaci na Chirurgii I v době od 1.-9.11.2016. Byla jsem velice mile překvapená ochotou a laskavou péčí lékařů i sestřiček. Ještě jednou jim touto cestou děkuji a chválím je všem, kdo se mne na zkušenosti s nemocnicí Agel v Třinci Podlesí zeptají.

S pozdravem M.V.


Poděkování personálu Oddělení cévní chirurgie

17.10.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala celému oddělení Cévní chirurgie, zejména panu primáři MUDr. Blahovi a panu MUDr. Šolekovi za provedení úspěšné operace hrudní sympatektomie. Díky této metodě mně bylo odstraněno nadměrné pocení dlaní, se kterým jsem se trápila od dětství. Měla jsem veliké štěstí, když jsem zjistila, že odborníci v Nemocnici Podlesí provádějí tento pro mně doslova zázrak. Neváhala jsem ani minutu, kontaktovala jsem pana primáře a během krátké doby mně byl stanoven termín operace, která mně konečně zbavila nekonečného trápení.

Ještě jednou velké díky za Váš velmi skvělý profesionální výkon, a také za lidský přístup k pacientům. Velice si toho vážím. Také bych chtěla poděkovat všem sestřičkám z oddělení ARO a chirurgie, které se o mně moc krásně staraly. Vždy přišly s úsměvem a ochotou pomáhat. Opravdu jsem se ve Vaší nemocnici cítila jako doma, moc pěkné prostředí, čisto a vynikající strava. Moc a moc Vám všem děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a stejně tak spokojených pacientů, jako jsem byla já.

E.B.


Poděkování personálu ARO a chirurgického oddělení

13.10.2016

Chci poděkovat sestřičkám na ARO. Za jejich přístup k pacientům a ochotu. Prošel jsem si různé nemocnice, ale ochota a přístup k pacientům se dá přirovnat pouze nemocnici  v Motole.Takovýto přístup jsem zjistil i na chirulgii 1.Prosím o mé poděkování.

S.P.


Poděkování personálu kardiochirurgie

20.9.2016

Dobrý den,

chci v těchto několika řádcích projevit vděčnost a poděkovat za úspěšnou operaci srdce od které uplynulo v červnu t.r. 10 let, a to všem zdravotníkům,kteří se podíleli na tomto zákroku i všem, kteří se mi vzorně věnovali v pooperační péči. Zejména děkuji přímým aktérům zákroku MUDr J. Novosadovi,MUDr  M. Janíkovi, MUDr R. Ryškovi i zdravotním sestrám které o mne po dobu hospitalizace pečovaly. Díky jejich profesionálně vykonané práci jsem mohl těch 10let prožít plnohodnotným životem. Možná, že někteří z výše jmenovaných pracují jinde, avšak i jejich zásluha je nezpochybnitelná na dobrém jménu a
důvěryhodnosti nemocnice Na Podlesí v Třinci.

S  pozdravem J.B.


Poděkování prosonálu kardiologického oddělení

2.9.2016

Vážený pane řediteli,

velmi se omlouvám, že Vás touto cestou kontaktuji, avšak chtěl bych Vámi řízené Nemocnici Podlesí, zejména pracovišti Kardiologie 2 ze srdce poděkovat za léčení a hluboce lidský přístup při hospitalizaci paní Alžběty Bialoňové, mé devadesátileté maminky, pro závažnou aortální stenosu, v době od 24. do 31. srpna 2016.

Mé poděkování patří zejména panu MUDr. Bronislavu Holkovi za jeho rychlý, vstřícný a operativní postup, díky němuž mohla být mamka k léčení neprodleně přijata po dlouhých třech týdnech domácího trápení s dušností, jakož i jejímu ošetřujícímu lékaři, panu MUDr. Danielu Matoušovi za jeho profesionalitu, ochotu, empatii a korektnost. Věřte prosím, že jsem s mamkou, ale i s jinými členy rodiny a bohužel i sám osobně mohl poznat několik nemocnic a zdravotnických zařízení Moravskoslezském kraji, ale s takovou mírou profesionality, vstřícnosti a obětavosti vůči pacientům jsem se nikde a nikdy nesetkal. Velmi si toho vážím a ještě jednou upřímně děkuji.

S hlubokou úctou
Miroslav Bialoň


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

30.8.2016

Dnes jsou to přesně tři roky, kdy mě operační tým lékařů kardiochirurgie vrátil zpět do života po zjištění akutní disekce hrudní aorty Stanford A. Za jejich profesionálně provedenou práci jim patří obrovské poděkování a můj obdiv.

Děkuji
D.V.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

21.8.2016

Dobrý den,

dne 10. 8. 2016 jsem byla hospitalizována a následně operována. Touto cestou bych chtěla poděkovat zvláště lékařům, kteří byli přítomní při operaci Mudr. Filipiakovi, Mudr. Mikovinovi, Mudr. Šolekovi. Mé díky patří lékařům, kteří o mě pečovali, je to Mudr. Matloch, Mudr. Szkatula a ostatní lékaři z oddělení chirurgie Ι. Za pohotovou reakci a včasnou diagnózu děkuji Mudr. Vondrovi a v neposlední řadě děkuji všem sestřičkám chirurgie Ι i veškerému personálu za laskavou a obětavou péči.

Přeji Vám hodně zdraví, trpělivosti a úspěchů ve Vaší práci.
Vděčná pacientka
W. B.

Poděkování personálu jednodenní chirurgie

27.6.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou srdečně poděkovala za profesionální a lidský přístup panu Mudr.Szewczykovi a celému operačnímu týmu, sestřičkám na příjmu, na jednodenní chirurgii, veškerému týmu na chirurgii I., II.,během mých dvou nedávných hospitalizacích.

I.P.


Poděkování za rychlý, profesionální a velmi milý přístup při objednání a provedení magnetické rezonance

27.5.2016

Dobrý den, chtěla bych velice moc poděkovat za rychlý, profesionální a velmi milý přístup při objednání a následně i provedení magnetické rezonance. Maximálně oceňuji, že jsem výsledek rezonance dostala okamžitě a nemusela jsem k Vám pro zhodnocení vyšetření znovu dojet (přece jen to mám cca 90km). Už dlouho jsem se nesetkala s tak milým přístupem k pacientovi ( po delším čase jsem měla pocit, že nejsem jen kus a kód pro pojišťovnu).

Ještě jednou velice všem na radiologii děkuji.
PP.

 


Poděkování operačnímu týmu v čele s panem doktorem Vlastimilem Mecem

27.5.2016

Dobrý den, ve dnech 23.-26.5. jsem byl u vás hospitalizován z důvodu laparoskopické operace levé tříselné kýly.
Tímto bych rád poděkoval operačnímu týmu v čele s panem Vlastimilem Mecem (ještě poděkuji osobně v Karviné) a dále celému personálu oddělení chirurgie. Pozdravte prosím sestřičky a ošetřovatelky na oddělení (např. věčně usměvavé Adélky, sympatické Magdzi, více jmen na identifikačních štítcích jsem si nestihl přečíst) a rovněž sestřičky v pooperační místnosti - takové každodenní probouzení do práce bych bral.

S pozdravem, Mgr. B.G., Karviná
 


Poděkování kardiochirurgickému oddělení

25.4.2016

Vážený pane primáři, 

chtěl bych Vám a celému Vašemu oddělení poděkovat za operaci CABG, kterou prováděl MUDr.Urban mému otci J.S.6.4.2016.Tento lékař má velice profesionální přístup k pacientům a jejich rodinám,stejně jako MUDr.Derych,který vedl anestezii, a kterému tímto také velmi děkuji.Tito pánové,jsou velice příjemní lidé.  Dále bych chtěl poděkovat za pooperační péči celému týmu lékařů, sester, ošetřovatelek a fizioterapeutům, kteří se o otce starali.Také oni mají profesionální a milý přístup k pacientům. V neposlední řadě chci poděkovat i paní Janě Staszkové za její ochotu při komunikaci a za její rady.


Děkuji
L.S. Syn.


Poděkování pracovníkům kardiocentra

25.4.2016

Dobrý den  pane řediteli,

chtěl bych touto cestou jménem svým i mojich bratrů s rodinami a hlavně jménem maminky poděkovat  u příležitosti  malého výročí operace TAVI mé maminky (20.4.2015) Vám , vedoucímu kardiocentra Mudr. Marianovi Brannému, Ph.D. i všem jeho spolupracovníkům v Nemocnici Podlesí , kteří se o moji maminku starali jak v průběhu předoperačních vyšetření, při vlastní operaci a pooperačním léčení i těm , kteří se o nás starali při následných plánovaných kontrolách.

Na všech těchto "akcích " jseme dle možností byli přítomni a musím konstatovat vysoký profesionální přístup Vás všech, který vedl k následnému zlepšení zdravotního stavu maminky tak, že je přes den , kdy jsem v pracovním nasezení, je samostatná jen s častečným dohledem ošetřovatelky ( pro klid můj v zaměstnání).,

Ještě jednou Všem mockrát děkuji , přeji Všem  pohodu jak v rodinách i v zaměstnání a tam co nejméně ale o to více uspěšných zákroků jako pro moji maminku .

S pozdravem, V.V., syn
 


Poděkování lékařům,sestrám a ošetřovatelkám Kardiologie 1.

18.4.2016

Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala celému personálu tohoto oddělení za příkladnou péči a lidský přístup.

Jste užasní !!!!! Děkuji moc.


Poděkování za příkladnou péči

18.2.2016

Dobrý den pane primáři, byla jsem  hospitalizovaná od 15.2. - 17.2. na Vašem oddělení, s operací RF metodou. Moc jsem chtěla všem poděkovat za úžasný a milý přistup. 

Děkuji a s pozdravem,
B.Z.

Poděkování personálu chirurgického oddělení

20.1.2016

Dobrý den, rád bych poděkoval všem zaměstnancům od p. uklízeček až po lékaře chirurgického odd.2 za profesionální peci a také celému operačnímu týmu skvělá práce přeji mnoho úspěchů v jejich práci i celé nemocnici děkuji.

O.M.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

18.1.2016

Vážení,

ve dnech 5.8.- 18.8.2015 jsem byl hospitalizován na lůžkovém kardiochirurgickém oddělení Vaší nemocnice -  primář MUDr P.Branný za účelem mé operace srdce, kterou prováděl MUDr J.Novosad a kolektiv. Po této strávené době jsem byl propuštěn do pooperační péče do OLÚ v Teplicích nad Bečvou. Jelikož se dnes cítím dobře rozhodl jsem se, že Vám zašlu dopis plný uznání a poděkování ošetřujícímu personálu výše zmíněného oddělení -  jak celému kolektivu lékařů, tak i celému kolektivu sester tohoto oddělení za nevšední a příkladnou péči o svěřené pacienty a v neposlední řadě chválím i moderní technické vybavení Vaší nemocnice a výše zmíněného oddělení.

Přeji Vám do roku 2016 i do dalších let mnoho úspěchů a mnoho vyléčených pacientů.

 S upřímným poděkováním a pozdravem
F.J..


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

6.1.2016

Vážený pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala Vám, všem lékařům z kardiochirurgického oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Piotra Branného i celému týmu zdravotního personálu za operaci srdce mé maminky, která byla operována 27.10. 2015 ve Vaši nemocnici. Jsem si jistá, že v těchto nelehkých chvílích, je pro každého pacienta i celou jeho rodinu velmi důležitý přístup lékařů a ostatního ošetřujícího personálu. My jsme měli štěstí. Všichni, kdo ošetřovali mou maminku, se chovali nejen velmi profesionálně, ale zároveň lidsky a účastně. S úsměvem se o maminku starali, vždy jí i celé rodině ochotně odpovídali na dotazy. Profesionální chování, úsměv – to vše přispívalo k její psychické pohodě a k postupnému zlepšování pooperačního stavu.
Přijměte tento dopis jako projev úcty a uznání za Vaši vynikající činnost, odbornou léčbu, kterou maximálně a každodenně obětavě dáváte a které si nesmírně vážím.
Závěrem bych chtěla poděkovat i Vám za Vaše manažerské vedení jak v oblasti odborné, tak i lidské.

Právem můžete být pyšný na výsledky své práce.

S úctou
S.P. s rodinou


Poděkování lékařůma sestřičnám z Nemocnice Podlesí

21.12.2015

Vážený pane řediteli, dovoluji si Vám napsat příběh, který jsme letos 26. července prožili. Můj zeť Vladimír Priesnitz 53 let dostal silný infarkt. Byl doma oživován záchrannou službou půl hodiny. Pak byl převezen do nemocnice Třinec - Podlesí. Tam mu byla poskytnuta okamžitá pomoc. Jeho stav byl stále kritický. Byl šest týdnů v umělém spánku. Díky profesionálním doktorům, sestřičkám a celému personálu se jeho zdravotní stav zlepšil. Pane řediteli, bydlíme v Severomoravském kraji, máme zde nejhorší životní prostředí, největší nezaměstnanost, ale na co jsme pyšní? Máme nejlepší nemocnici v naší zemi, nejlepší lékaře a sestřičky. Díky jim byli zachráněni již stovky pacientů.

Děkuji všem, D.H.


Poděkování personálu oddělení ARO, Kardiochirurgie a Lůžkového odděleníé kardiochirurgie

9.12.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám za odbornou pomoc při záchraně mého života. Velice si vážím jejich práce.

S úctou B.V.


Poděkování personálu oddělení kardiologie

27.10.2015

Vážený pane primáři, moc děkuji celému týmu lékařů a zdravotního personálu oddělení kardiologie, který se podílel na zákrocích a péči o mou maminku a tím jí zachránil život. Přeji Vám všem hodně zdraví a možnost dalšího odborného růstu.

D.P., dcera


Poděkování prsonálu Jednodenní kardiologie

8.10.2015

Vřelé poděkování lékařům, sestrám a zdravotnickému personálu Jednodenní kardiologie. Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak profesionálním přístupem. Ještě jednou děkuji, jste perfektní.

J.N., Vsetín.


Poděkování personálu kardiochirurgie

28.9.2015

Dobrý den, děkuji lékařům, sestrám a ostatnímu personálu kardiochirurgie za operaci manžela a lidsky vstřícný přístup. 

S úctou J.B. Český Těšín


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

5.8.2015

Dobrý den, ráda bych poděkovala, jménem svého otce za rychlost provedené operace se záchranou života a dále následnou péči po operaci a provedených zákrocích. Děkuji všem zaměstnancům, lékařům a sestrám kardiochurgického oddělení za lidský a profesionální přístup.


Sestřičky a lékaři přispěli k mé včasné rekonvalescensi

17.6.2015

Vážení,

Byl jsem k Vám převezen z Prostějova se srdečními potížemi a u Vás operován. Po operaci jsem byl ošetřován ve dnech 20.5 do 1.6. Cítím se povinován poděkovat za velmi vstřícné přijetí a nezvykle pečlivou léčbu. Jak sestřičky, tak lékaři svoji ochotou a zájmem velmi usnadňovali mojí rekonvalescenci. Stále na ně vzpomínám a proto jsem si dovolil napsat tento děkovný dopis. Ještě jednou z celého mého nemocného srdce děkuji, přeji mnoho úspěchů a všem zdraví.

S úctou MP.


Informace o Vaší nemocnici jsou skutečně pravdivé

17.6.2015

Vážení srdečně Vás zdravím. Prošel jsem u vás dvoudenní kontrolní vyšetření srdíčka a nyní už vím ,že mne čeká výměna aortální chlopně na kterou jsem připraven.Musím říci,že kladné informace o vaší nemocnici,které jsem získal dříve skutečně jsou velmi pravdivé. Přístup k pacientovi je prvotřídní a profesionální a rovněž technické vybavení se mi zdálo jako laikovi na moderní úrovni. Viděl jsem jak se personál umí slušně vybavovat i s pacienty,které bych já řadil do kategorie zvláštních.S úctou smekám klobouk.Byl jsem na kardiologickém oddělení kde je primářem MUDr.Marian Branny,Ph.D. Poděkování si zaslouží nejen pracovníci tohoto oddělení ,ale všichni zaměstnanci nemocnice Podlesí Třinec. Ještě jednou děkuji a přeji všem hodně zdaru a mnoho spokojených pacientů.Mám jedno přání,aby taková vyhlášená nemocnice v pěkném prostředí si skutečně zasloužila lepší dopravní spojení a nemyslím tím zrovna něco podobného jako nový vlak mezi Ostravou a mošnovským letištěm. Třeba si toho jednou všimnou i příslušné statní instituce.

Ještě jednou děkuji a zdraví Vás Křenek Antonín z Mořkova


Poděkování ARO

24.4.2015

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu lékarn, kolektivu zdravotních sester a pomocných pracovnic ARO za záchranu mého života.Z celého srdce Vám moc děkuji za vzornou péči, starostlivost a komunikaci. S díky se připojují dcera i syn. 

S pozdravem A.CH. Bohumín


Děkuji celému týmu kardiologie II.

7.4.2015

Dobrý den byl jsem na ablaci srdce u doc.Fialy moc děkuji za příkladnou péči i celému jeho týmu zároveň děkuji všem od příjmu až po oddělelení kardiologie 2 kde jsem byl ubytován na nadstandartním pokoji a dále všem lékářům co mne ošetřovali. 

Díky všem za péči. L.J.


Poděkování za péči

27.3.2015

Vážení, touto cestou bych chtěla z celého svého srdce poděkovat lékařům, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám a dalšímu personálu Nemocnice Podlesí , a. s., Třinec za špičkovou profesionalitu a velice vstřícný, laskavý i přátelský přístup ke mně.

Ještč jednou Vám všem moc a moc děkuji.

S hlubokou úctou NI, Kopřivnice.


Poděkování kardiologii a MUDr.Balušíkovi

23.2.2015

Vážený pane primáři, dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil své poděkování za péči, které se mi dostalo během léčby ve dnech 22. ledna až 23. ledna 2015 na kardiologickém oddělení Nemocnice Podlesí v Třinci. Kromě profesionálně provedeného operačního zákroku, za který vděčím MUDr. Jakubu Balušíkovi, bych chtěl poděkovat Vám i dalším lékařům Vašeho oddělení. Velmi rád bych rovněž ocenil přístup ostatního personálu. To, jak vzorně se o pacienty starají zdravotní
sestry i další zaměstnanci oddělení. Vím, že ochota a vstřícnost není v každé nemocnici pravidlem, o to víc si cením skutečnosti, že jsem se s ní setkal právě u Vás.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů v další práci.
S pozdravem JK, Zábřeh


Poděkování personálu kardiochirurgie

4.2.2015

Dobrý den, dne 25.1.2015 jsem byl přijat do Vaší nemocnice k operaci srdce levé komory. Zákrok byl proveden druhý den a dopadl úspěšně bez jakýchkoliv komplikací. Touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu lékařů, kolektivu zdravotních sester a pomocných pracovnic. V životě jsem se nesetkal s tak lidským přístupem a ochotou k pacientovi jako u Vás v nemocnici, čehož si nesmírně vážím. Během hospitalizace jsem cítil, že je o mě pečováno se stoprocentní zárukou a odpovědností. Ještě jednou Vám všem srdečně děkuji a přeji hodně zdraví a pracovních úspěchů.

S pozdravem.
J.N., Velké Hoštice


Oceňuji přístup personálu kardioligie

20.1.2015

Dobrý den, oceňuji velmi pěkny přístup Vašich lékařů a pesonálu k pacientovi na oddělení kardiologie.

Děkuji S.A.  Česky Těšin


Podstoupila jsem ve Vaší nemocnici zákrok

19.1.2015

Dobrý den,dne 8.1.2015 jsem ve Vaší nemocnici podstoupila zákrok(uzávěr PFO). Chtěla bych poděkovat nejen panu primáři Brannému,který zákrok prováděl,ale celému kolektivu jednodenní kardiologie za vzornou péči a starostlivost,se kterou jsem se ještě v žádné nemocnici nesetkala.

S pozdravem P.M. Ostrava


150113 Kardiologie

13.1.2015

Vážený pane řediteli, dovolte mi prosím tímto vyslovit pochvalu a velké poděkování lékaři a zdravotním sestrám, které sloužily ve dnech 25.12-30.12.2014 na oddělení koronární jednotky a kardiologii 1. V noci dne 25.12 na 26.12.2014 jsem byl převezen z karvinské NsP k vám s IM spodní stěny a PK . Byla mi provedena angioplastika stenu do ucpané tepny a tím zachráněn život. Neznám jméno lékaře, který plastiku prováděl,ale svým profesionálním přístupem k nám pacientům, srozumitelným vysvětlením nemoci, zákroku a odborným objasněním příčin vzniku IM mě velmi potěšil,neboť jako laik nerozumím latinským a lékařským výrazům. Mnohokrát mu za to děkuji. Zároveň chci poděkovat zdravotním sestrám, personálu koronární jednotky i kardiooddělení 1 , které se o mně staraly. Svou ochotou, laskavosti jsou příkladem a dělají dobré jméno vaší nemocnici.Kéž by bylo takový nemocnic více !!!!

O vaší nemocnici jsou známy velké úspěchy v léčbě, pochvaly pacientů na personál po celé naši zemi.Děkuji vám.
Bezmocnost, obavy o život , bolest, která, nás k vám přivádí je náhle v nenávratnu,svým vzorným chováním a přístupem, vracíte nám pacientům to nejcennější -to je život. Hned po plastice jsem se cítil bez bolesti a věřil jsem v to, že budu zase v pořádku, že nemoc, která přišla tak rychle, tak rychle zase odejde.

Po pobytu u vás jsem byl po pěti dnech převezen zpět do NsP v Karviné na JIPku k doléčení, kde se o mně rovněž dobře starali. Přesto ve mně zůstal velmi dobrý pocit z pobytu ve vaší nemocnici a dík za to, že mi byl zachráněn život.

Velmi si cením práce lékařů, sester a proto vám všem ještě jednou vyslovuji tisíckrát d ě k u j i.
Váš pacient V.M.