Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

Kontakty

Jak se k nám dostanete

Při cestě autem:

Ze směru od Frýdku - Místku:

cca 15 až 20 km za Frýdkem - Místkem ve směru na Třinec se nachází obec Nebory. V této obci dojedete na křižovatku, která má tvar Y. Pravý směr vede na Třinec a Jablunkov a levý na Český Těšín. Dejte se doprava a po cca 200 m pojedete do prudšího kopce. Na tomto kopci se po levé straně cesty nachází věž požární zbrojnice a obchod. Zde odbočte doleva mezi rodinné domky a jeďte rovně. Na druhé odbočce se dejte doprava a tato hlavní cesta Vás dovede přímo před nemocnici. V orientaci Vám pomohou i směrové cedule Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s. nacházející se po straně této cesty.

Ze směru od Havířova a Českého Těšína

z Českého Těšína se dejte směrem na obec Ropice. Projedete celou obcí a přijedete na křižovatku, kde hlavní směr vede na Třinec, Jablunkov a odbočka vpravo na Frýdek - Místek. Jeďte stále po hlavní a po cca 200 m za touto křižovatkou pojedete do prudšího kopce. Na tomto kopci se po levé straně cesty nachází věž požární zbrojnice a obchod. Zde odbočte doleva mezi rodinné domky a jeďte rovně. Na druhé odbočce se dejte doprava a tato hlavní cesta Vás dovede přímo před nemocnici. V orientaci Vám pomohou i směrové značky Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s.


Při cestě vlakem:

ze směru Třinec vlakové nádraží využijte kterýkoliv spoj, jedoucí do Třince na autobusové stanoviště. Přímo u vlakového nádraží v Třinci je autobusová zastávka Městské hromadné dopravy. Z autobusového stanoviště k Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí jede linka č. 704 (zastávka č. 10). Lístek je možné zakoupit přímo u řidiče, viz ARRIVA MORAVA a.s. - MHD Třinec http://www.arriva-morava.cz/.


Při cestě autobusem:

autobusové stanoviště Třinec, odtud z autobusové zastávky č. 10 linkou č. 704. Lístek je možné zakoupit přímo u řidiče.

POZOR!

Označení Nemocnice má autobus městské Nemocnice Sosna Třinec a jezdí do jiné části Třince - Dolní Lištné. Nenasedat!