Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

Pracoviště

Neurologické ambulance

Kontakty, podrobnosti:

Neurologická ambulance zajišťuje diagnostiku a léčbu všech neurologických onemocnění. Zaměřuje se jak na onemocnění centrálního, tak periferního nervového systému, onemocnění pohybového systému, cévní onemocnění mozku a záchvatovitá onemocnění.

Pro své pacienty zajišťujeme v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí neurofyziologická a jiná specializovaná vyšetření. Základní elektrofyziologická vyšetření jsou prováděna na moderních přístrojích. Jedná se o vyšetření EEG a EMG.

U pacientů s podezřením na poruchu cévního zásobení mozku zajišťujeme provedení dopplerovského ultrazvukového vyšetření extrakraniálního řečiště, dle nálezů eventuálně indikujeme vyšetření angiografické. V případě indikování k intervenčním zákrokům konzultujeme pacienty s našimi angiology a cévními chirurgy.

Kromě základních vyšetření (RTG, EMG) zajišťujeme pro pacienty s vertebrogenními obtížemi CT, nukleární magnetickou rezonanci či kontrastní vyšetření páteřního kanálu. Poskytujeme komplexní ambulantní konzervativní léčbu (rehabilitace, infúzní léčba). Ve spolupráci s centry spondylochirurgie konzultujeme eventuální indikaci k operační léčbě.

V diagnostice záchvatovitých onemocnění provádíme v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí EMG a EEG vyšetření. Další vyšetření, jako video EEG monitoring, nukleární magnetickou rezonanci, SPECT mozku, epileptochirurgickou konzultaci a jiná zajišťujeme na specializovaných pracovištích.

Pro bohaté spektrum neurologických onemocnění jsme provázáni s mnoha pracovišti v ČR, od neurologických oddělení v regionu, přes specializovaná elektrofyziologická pracoviště v Ostravě a v Olomouci, až po oddělení stereotaktické a radiační neurochirurgie v Nemocnici Na Homolce.

Naše neurologická ambulance se nachází rovněž v budově polikliniky v Českém Těšíně a v prostorách polyfunkčního domu v Jablunkově. Pacienti jsou k vyšetření objednáváni na den a hodinu, po domluvě s praktickým lékařem či jiným specialistou jsou v akutních případech vyšetřeni ihned.

zpět na seznam ambulancí

Kontakty:

558 304 433

Neurologická ambulance - pracoviště Jablunkov

Ordinační hodiny, informace
+420 558 337 034
polyfunkční dům v Jablunkově, 2. patro

EEG laboratoř

Ordinační hodiny, informace
+420 558 304 423
info@nempodlesi.cz
3. patro ambulantní části

EMG laboratoř

Ordinační hodiny, informace
+420 558 304 431
info@nempodlesi.cz
3. patro ambulantní části

Cerebrovaskulární poradna

Ordinační hodiny, informace
+420 558 304 433
3. patro ambulantní části

Ultrazvuk intra a extrakraniální

Ordinační hodiny, informace
3. patro ambulantní části (směrem k laboratořím)