Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Spojovatelka

+420 558 304 111
+420 800 177 323

O nemocnici

Konference Srdce na dlani přivítá návštěvníky již potřinácté

17.5.2019

Odborníci na onemocnění srdce se na konci května tradičně sjedou do Třineckého kulturního domu Trisia. Nemocnice Podlesí, člen skupiny AGEL, zde letos pořádá již 13. ročník odborné konference Srdce na dlani, která je určená nelékařským zdravotnickým pracovníkům. Akce zahrne necelou desítku přednášek zaměřených na specifické srdeční potíže, metody léčby i komplikace onemocnění srdce.

Podtitulem letošního ročníku je „Srdce na pokraji života“. Devítka přednášek, které konference nabídne, proto bude zaměřena například na témata jako Náhlá smrt u strukturálně zdravého srdce, Nemocné srdce z pohledu celostní medicíny nebo Spirituální potřeby srdcí na konci života.

„Již třináct let usilujeme v rámci konference Srdce na dlani o pestrý program plný aktuálních témat a nových poznatků, což by nebylo možné bez spolupráce s kolegy, kteří jsou v našem oboru špičkami. Jsem velmi rád, že tato spolupráce funguje a do Třince se na naši tradiční konferenci sjíždějí odborníci z řad nelékařských zdravotnických profesí z celé České republiky, aby si prohloubili své znalosti a vyměnili si nejnovější zkušenosti z kardiologie a ze spolupracujících oborů,“ říká MUDr. Otakar Jiravský, odborný garant konference a lékař kardiologického oddělení Nemocnice Podlesí s tím, že i letos přijedou na konferenci zhruba dvě stovky zájemců z řad nelékařských zdravotnických pracovníků.

Letošní ročník konference Srdce na dlani odstartuje v třineckém Domě kultury Trisia ve středu 22. května v 15 hodin a potrvá zhruba pět hodin. Zájemci se mohou přihlašovat na adrese vzdelavani.nempodlesi.cz.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: