Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Pacientům v Nemocnici Podlesí zpestří pobyt dobrovolníci s kávou

31.7.2017

Pobyt v Nemocnici Podlesí budou nově pacientům zpříjemňovat dobrovolníci s kávou. Novinkou, která byla nedávno zavedena, je projekt „SetKavárna“, v jehož rámci dobrovolníci z řad studentů docházejí pravidelně do nemocnice a nabízejí pacientům kávu přímo na odděleních. Nový projekt je realizován na odděleních Centra cévní a miniinvazivní chirurgie, a to díky spolupráci Gymnázia v Třinci a mezinárodní humanitární organizace ADRA.

Projekt má podpořit především komunikaci pacientů, zajistit jim zpestření pobytu v nemocnici a umožnit příjemné setkávání pacientů s návštěvami nebo i pacientů mezi sebou navzájem.

Dobrovolníci budou na jednotlivá oddělení docházet jednou týdně na jednu až dvě hodiny.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Radka Miloševská
e-mail: radka.milosevska@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření