Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Ve spolupráci s organizací Adra hledáme dobrovolníky

15.2.2017

Nemocnice Podlesí a.s. ve spolupráci s organizací Adra hledá dobrovolníky, kteří by se o svůj volný čas podělili s nemocnými a chtěli jim zpříjemnit čas strávený v nemocnici.

Hledáme dobrovolníky, které baví práce s lidmi, mají chuť pomáhat a chtějí navíc získat nové zkušenosti. Hlavní náplní dobrovolníků bude zpříjemnit pacientům volný čas. Mohou si s nimi povídat, číst knihy, realizovat různé aktivity, hrát stolní hry“. U starších pacientů trpících pocity osamělosti mnohdy stačí, když si s nimi člověk popovídá a vyslechne je.

Vyslechnout si je, to je věc, která nepotřebuje zvláštního vzdělání či schopností. Úkolem dobrovolníků je, aby si pacienti trochu „odpočinuli“ od své nemoci. Často tím obohatí nejen život nemocných, ale i ten svůj a to možná více, než jak by se mohlo na první pohled zdát,“

Dobrovolníkem může být každý, komu je víc než 16 let a chce ze své dobré vůle, ve svém volném čase
a bez nároku na finanční odměnu pomáhat druhým. Zájemci o dobrovolnictví se mohou hlásit na telefonním čísle 734 350 032 u paní Evy Miškejové nebo 725 506 975 u paní Reginy Gryczové. Vstupní pohovory se zájemci se uskuteční dne 28. 2. 2017 v 16 hodin v prostorách Nemocnice Podlesí a.s.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: