Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Nejlepší nemocnicí v Moravskoslezském kraji je třinecká Nemocnice Podlesí

27.11.2015

I v letošním roce hodnotili pacienti v rámci ankety nezávislého sdružení Health Care Institute (HCI) své zkušenosti se zdravotnickými zařízeními. Jako vůbec nejlepší v Moravskoslezském kraji z pohledu hospitalizovaných i ambulantních pacientů byla v anketě vyhodnocena třinecká Nemocnice Podlesí, která je členem skupiny AGEL. Nemocnice uspěla také v celorepublikovém měřítku, kde obsadila v kategorii hodnocení z pohledu hospitalizovaných pacientů krásné třetí místo.

Nemocnice Podlesí tímto úspěchem potvrdila vysokou úroveň poskytovaných služeb, která se odráží ve zpětné vazbě pacientů. „Za tuto přízeň pacientům děkujeme, vážíme si jí. Je pro nás zároveň velkým závazkem do budoucna, stejně tak jako byl úspěch dvou předchozích let,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice Podlesí MUDr. Karel Lukeš, MBA. Nemocnice se na prvních příčkách ankety Health Care Institutu neumístila poprvé. V roce 2014, 2013 a 2009 byla dokonce v absolutním pořadí nemocnic na prvním místě.

„Zcela jistě jsme neustoupili ze započaté cesty, kdy systematickou a poctivou prací v celé skupině AGEL, směřujeme naše veškeré konání ku prospěchu našich klientů, což opět letošní dosažené ocenění dokumentuje,“ komentoval MUDr. Lukeš s tím, že nemocnice bude i nadále hledat, realizovat a nabízet další vylepšení služeb tak, aby se na předních příčkách udržela a do budoucna zase opět vylepšila. „Rozdíly mezi oceněnými vítězi jsou nesmírně malé, a proto si dalšího úspěšného roku pro naši nemocnici nesmírně vážím a děkuji za to všem našim zaměstnancům, kteří vytváří nadstandardní prostředí pro poskytování špičkové péče,“ sdělil MUDr. Karel Lukeš, MBA.

Nemocnice Podlesí se specializuje na poskytování zdravotní péče v oblasti kardiologie, kardiochirurgie, miniinvazivní chirurgie a v léčbě onemocnění cév. Je součástí národní sítě Komplexních kardiovaskulárních center Ministerstva Zdravotnictví České republiky. Jedná se o plně akreditované a pravidelně reakreditované pracoviště, patřící mezi špičková centra v České republice.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: